KURS BİLGİLERİ

Pixel Art CHIEF...
Kurslarımız, Eğitimlerimiz...

  Bizler Eğitimci CHIEF'leriz...  

  Eğitim sektöründe kaliteye çok önem vermekteyiz. Pixel Art CHIEF Eğitim Kursu olarak; tecrübesiyle birçok kursiyere ve kurumsal şirket kursiyerlerine eğitim vermeye devam etmekteyiz.
Teknoloji ve Mimari eğitim veren kursumuzda tamamı saha deneyimli olan kaliteli eğitmen kadrosuna sahip eğitim & danışmanlık şirketiyiz.
 
 

 

Pixel Art CHIEF EĞİTİMLERİ

Eğitimlerimiz Autodesk 3Ds Max , Autodesk AutoCAD ve Adobe Photoshop olmak üzere üç farklı teknik çizim programı halindedir. Bu üç programın eğitimi dahilinde Mimari veya saha deneyimine uygun olarak eğitim vermekteyiz. İsteğiniz durumda kurumsal toplu eğitimlerimiz mevcuttur. İster kombin paket eğitimlerimiz isterseniz tek tek program eğitimlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Uluslararası trendler ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel olarak hazırlanmış Teknik Çizim ve 3D eğitimlerimiz; Autodesk'in yeni teknolojilerini içerir. Dünyada en çok tercih edilen bilgisayar destekli tasarım ve mühendislik yazılımlarını kullanabilecek beceri ve teknik bilgiyi edineceğiniz bu eğitimler sayesinde iş hayatında, farklı disiplinlerin hedeflerine yönelik çalışmalar üretebilecek ve yapabileceksiniz. Ayrıca, özellikle mimarlık ve inşaat sektörlerinde gittikçe çoğalan talep edilen BIM konusunda da bilgi sahibi olabileceksiniz. Pixel Art CHIEF eğitim sistemimizden alacağınız eğitimler ile ilgli çok fazla detay öğreneceğinizide unutmayınız.

     EĞİTİM PROGRAMLARI / 3Ds Max - AutoCAD - Photoshop
       Detayları görmek için derslere tıklayınız...
 


 

Autodesk 3Ds Max
3D Model - Lighting - Material - Render
(V-Ray Render Motoru)

 

Autodesk AutoCAD
2D - 3D Çizim - Planlama - Parça Çizimleri
Render0Adobe Photoshop
Görsel Tasarım - Planlama
Post Production
Pixel Art CHIEF Eğitimleri ®
Modelleme ve Mimari Eğitimler - Pafta ve Sunum Hazırlıkları İle İlgili Herşey
 

 
 


Pixel Art CHIEF EĞİTİM BAŞVURUSU
Eğitim konusunda bilgi almak ve kayıt olmak için iletişim panelimizden veya irtibat numaramızdan yardım alabilirsiniz.

 

EĞİTİM BAŞVURUSU

 
Bilişim Eğitim Merkezi olarak, amacımız sadece eğitim sağlamak değil, bireylere kariyerlerini nasıl şekillendirebilecekleri konusunda da bilgiler vermektir. Uzmanlaşmak isteyebileceğiniz branşlar hakkında size ayrıntılı bilgi verebilir, gerekirse bu alanlarda eğitim almış ve kariyerine başlamış kişilerle görüşmenizi sağlayarak yardımcı olabiliriz. Karar vermeden önce sektörde çalışan profesyonellerden bilgi almak sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Gireceğiniz yolun hayatınızın geri kalanını şekillendireceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

 

Pixelartchief.com, 3D mimari görselleştirme, oluşturma ve modellemenin tüm yönlerini öğrenmeninde bir kaynağıdır. 3Ds max, AutoCad, V-Ray, Photoshop ve daha fazlası gibi yazılımlarla, 3d modelleme ve 3d render hakkında makaleleri ve öğretileri websitemizde, dergimizde ve kitaplarımızda bulabilirsiniz.. Websitemiz başlangıç, orta ve ileri CG sanatçılarına da uygun olacak şekilde yayındadır.

 

Websitemizde bulunan en iyi 3d mimari görselleştirme ile ilgili öğreticileri yayınlamaya ayrıca sanatçıların çalışmalarını paylaşmaları ve birbirlerinden öğrenmeleri için canlı bir topluluk forumu geliştirmeye çalışıyoruz. 

 

 

Pixel Art CHIEF HİZMETLERİ

Bizim becerilerimizden bir veya daha fazlasından yararlanmak isterseniz bize yazın; çözmenize yardımcı olabilecek herhangi bir sorunuz varsa, çözelim... :)

 

 

3Ds Max %95  
V-Ray %90  
Photoshop %96  
AutoCAD %95  

 

 


 

  • Pixel Art CHIEF Eğitimleri


 • Pixel Art CHIEF, profesyonel eğitimci kadrosunca hazırlanan 3Ds Max, AutoCAD, Photoshop Kursları Teknik Çizim Eğitimleri, en güncel bilgilerle katılımcılarına en iyi eğitim planını vererek onların, sektörde ilk tercih edilenler olmalarını sağlayıp kariyer planlarına yardımcı olmaktadır. Eğitime bakış açısı katılımcının eğitimden alacağı maksimum faydaya odaklıdır tabiki bu kursiyerlerimizinde azmi ile olacak bir durumdur. Her katılımcı "Pixel Art CHIEF Eğitim Garantisi" ile anlamadığı konuları tekrar hakkına sahiptir.

  Pixel Art CHIEF Eğitim, uzmanlaşmış bilgisi ile eğitimde farklılığını ortaya koyan, katılımcıya ilgili, sektörel deneyimlerini paylaşan uzman eğitmen kadrosunca verilmektedir.

  Autodesk 3Ds MAX, AutoCAD, Photoshop gibi programların desteği ile üç boyutlu oyunlar televizyon ve filmler için hareketli grafikler (animasyonlar) üreten profesyonel bir modelleme yapmanız mümkün olacaktır. Bu programları öğrenmenizde elimizden gelen bütün çabayı vereceğimize emin olabilirsiniz.


 • Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar


 • 3Ds MAX, AutoCad, Photoshop Kursuna, meslek liselerin ilgili bölümlerinden mezun ya da mesleki yeterliliğini artırmayı hedefleyen mimarlar, mekanik tasarımcılar, video ve film üretenler, karakter canlandırma tasarımcıları, inşaat teknikerleri, teknik çizerler, planlamacılar, mühendisler, film yapımcıları, görsel efect sanatçıları, oyun geliştiricileri, reklam ve film ile uğraşan tüm profesyoneller katılabilirler.

  Reklam ajanslarında, peyzaj firmaları, İç mimarlık Büroları, Fuar Satndı Üretim Firmaları, Dijital Pazarlama Şirketleri, mimarlık ofisleri, Prodüksiyon ajansları, Şirketlerin teknik departmanlarında çalışabilirler.


 • Eğitim Süreleri Ne kadar?


 • 3Ds MAX Eğitim Süresi 150 saat olarak yapılır. (AutoCAD "30 Saat" & Photoshop "20 Saat" Eğitimi Dahildir.)
  AutoCAD Kursu Eğtim Süresi 50 Saat olarak yapılır.
  Photoshop Kursu Eğitim Süresi 50 Saat olarak yapılır.

  Bu 3 Program eğitimimizi kombin olarak almak isteyen kursiyerlerimiz ise toplam 200 Saat eğitim almaktadır.

  Ayrıca Kurumsal Eğitimlerimiz için saat belirleme ve çalışma saatlerine uygun hale getirebilmekteyiz.


 • Alınacak Sertifikalar Nelerdir?

 • Pixel Art CHIEF Sertifikasyonu Eğitim sonunda, %80 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Pixel Art CHIEF Katılım Sertifikası alırlar.

   

  Pixel Art CHIEF Sertifikasyonu Eğitim sonunda, %85 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Pixel Art CHIEF Başarı Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 75 ve üstünde olan öğrencilerimiz Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar.

  Pixel Art CHIEF Sertifikasyonu Eğitim sonunda, %90 devam oranını sağlayan öğrencilerimiz Pixel Art CHIEF Üstün Başarı Sertifikası alırlar. Eğitimlerimizin belli saatlerinde yapılan uygulama sınavları ve varsa eğitim sonunda verilen proje notlarının ortalaması ile oluşan mezuniyet notu 85 ve üstünde olan öğrencilerimiz Üstün Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar.

   

  Uluslararası Sertifikasyon Kendinizi uluslararası düzeyde kanıtlamak ve tüm dünyadaki iş olanaklarından faydalanmak isterseniz, Autodesk’in internet üzerinden İngilizce olarak düzenlediği sınavlara katılarak aşağıdaki unvan ve sertifikalara sahip olabilirsiniz:
  Autodesk AutoCAD Certified Professional - Autodesk 3DS Max Certified Professional veya Adobe firmalarının vereceği sertifikalara kendi insiyatiflerinde katılabilirler. 

  BİZİ TAKİP EDİN!..

  Aşağıdaki sosyal platformlardan birinde veya birkaçında bizi takip edebilirsiniz... :)   

  EK LİNKLERİMİZ...


   

   


  Biz Kimiz?

   

  Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

  Devam...
  Hizmet Sözlesmesi

   

  Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Devam...


   


  Art CHIEF Mimari


  Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

  Devam...


  • İç Mimari Proje & Uygulamalar

  • Mimari Proje & Uygulamalar  İletişim  Pixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

  Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
  Çankaya / ANKARA / TURKEY
  +90 (537) 477 6 460
  info@pixelartchief.com
  pixelartchief.com


   

  Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved