PROGRAM & ARAÇLAR

HİZMET VEREN ARAÇLAR
Son Güncelleme 14.10.2017

  Hmmmm!...?  

  Neler var burada?...

Aşağıda sunduğumuz programlar genel olarak bizimde zaman zaman destek aldığımız ek yardımcılarımızdır. Genel bir bilgi ve link vermek aracılığı ile size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz profesyonel paylaşımlara devam edeceğiz...
 
 

 


3D MODELLEMESKETCHUP

Tahmin edebileceğiniz her şeyi modelleyin. Salonunuzu yeniden dekore edin. Yeni bir mobilya parçası icat edin. Şehrinizi Google Earth için modelleyin. SketchUp ile oluşturabileceğiniz şeylerin sınırı yoktur.


Get Sketchup...
3Ds MAX

Autodesk® 3ds Max® yazılımı, oyun, film ve hareketli grafik sanatçıları için kapsamlı bir 3D modelleme, animasyon, işleme ve birleştirme çözümü sunar. 3ds Max 2018, kalabalık insan üretimi, parçacık animasyonu ve perspektif eşleme ile yeni araçlara sahip ve Microsoft® DirectX 11® shader'ları da desteklemektedir.


Get 3Ds Max...
MAYA

Maya ile yumuşak nesneler, organik yapılar çizmek artık daha kolay. İstediğiniz model veya animasyon için neredeyse sınırsız imkan sunan bu brogramı sizde deneyebilir, deneyimlerinize ekleyebilirsiniz...


Get Maya...
Z-Brush

Model yapmak için oyun hamuru gibi bir malzeme şekillendirmek sizin için bir tercih sebebi olmalı. Eğer noktasal ve dokunarak çizmeyi sevdiğinizi düşünüyorsanız Z-Brush sizin için harika bir program...


Get Z-Brush... 

 

 

 

RENDER MOTORLARI

 

 

V-RAY FOR SKETCHUP

Her alanda SketchUp kullanıcıları, en yeni görüntülerini sunmak için hızlı, kolay ve düşük maliyetli bir yol olarak V-Ray'e güveniyor. Caos Grup ile geliştirilen V-Ray for SketchUp, bugünün en popüler 3D modelleme araçlarından biri olan Google'ın SketchUp programı ile çalışıyor.


V-Ray For Sketchup...
V-RAY FOR 3Ds MAX

V-Ray for 3ds Max, Chaos Group'un çekirdek gelişimi olup kullanıcıların 3D üretim sürecini tam kontrol altına alırken hızlı ve kolay bir şekilde gerçekçi görüntüler oluşturmalarını sağlar.


V-Ray For 3Ds Max...
MAXWELL RENDER

Maxwell Render, 3D modellerden mükemmel görüntü, film ve animasyonlar üretmek için bağımsız bir render motorudur. Son tarihte kusursuz sonuçlar isteyen herkes için eksiksiz bir çözümdür.


Maxwell Render ...
CORONA RENDERER

Corona renderer, 2009'dan bu yana Ondra Karlík tarafından geliştirilen 3ds MAX ile tamamen entegre yeni fotogerçekçi görüntü oluşturucudur.

Corona Renderer ...

 

 

 
GERÇEK ZAMANLI GÖRSELLEŞTİRMELUMION PRO

Lumion, mimarlar, şehir plancıları ve tasarımcılar için gerçek zamanlı bir 3D mimari görüntüleme aracıdır. Geleneksel işleme veya dış kaynak görselleştirmelerine ciddi bir alternatiftir.


Lumion Pro ...
LUMEN RT

LumenRT, 3D modelleri ve tasarımları zengin, doğa dolu videolara, görüntülere ve gerçek zamanlı çekici medyaya dönüştürmek için eksiksiz bir sistemdir.


Lumen RT ...

 

 

 

3Ds MAX EKLENTİLERİ (PLUGINS)

 

 

MIGHTY TILES PRO

Mighty Tiles PRO, düşünebileceğiniz en gerçekçi görünümlü kiremitli yüzeylerin (tahta kalaslar, tuğla, taş fayans, mozaik, metal kaplama ve daha fazlası gibi) yaratılması için bir çözüm sunan 3ds Max için yeni bir prosedürel doku döşeme eklentisidir. Büyük bir esneklik ve kolaylık sağlamaktadır

Mighty Tiles Pro ...

FLOOR GENERATOR

FloorGenerator, MultiTexture kullanılarak kolayca dokuya dönüştürülebilen tek tek panolardan oluşan zemin nesneleri üreten 3dsmax için bir harika bir eklentidir.. Mimari görüntüler yapıyorsanız ve döşeme yapmayacak zeminler yapmanız ve herhangi bir pikselleme olmadan yakın görebilmeniz harika bir araçtır.Floor Generator ...
RAIL CLONE

RailClone, kullanıcı tarafından tanımlanabilen özel geometri bölümlerine dayanan parametrik modelleme ve bir dizi yapım kuralları için bir 3DS Max eklentisidir. Bu yeni modelleme kavramı Mimari Görselleştirme, İnşaat Mühendisliği ve İç Mimarlık için karmaşık ve gerçekçi yapılar oluşturmanıza olanak tanır.

Get Rail Clone...
FOREST PACK

Forest Pack geniş ağaç ve bitki yüzeylerinin oluşturulması için komple bir çözüm sunmak üzere tasarlanmış Autodesk 3ds Max ve 3ds Max Tasarım için bir eklentidir.

Get Forest Pack ...

 

 

 

SKETCHUP EKLENTİLERİ (PLUGINS)SKETCHUP PLUGINS LIST

Trimble, SketchUp'ın işlevselliğini diğer yazılım araçlarınızla daha uyumlu hale getirmek için kullanabileceğiniz eklentilerin tam bir listesine sahiptir. Bu sayfadaki eklentiler SketchUp'ın en son sürümüyle uyumludur.

Sketchup Puligns...
ARTISAN

Artisan, güçlü organik modelleme araçları ile dolu bir SketchUp eklentisidir. Tasarımcılar, arazi, mobilya, karakter, soyut heykeller, kumaş, perdeler ve yastıklar, kayalar, ağaç gövdeleri ve bitkiler ve çok daha fazlasını oluşturmak için mükemmeldir.

Artisan...
FREDOSCALE

FredoScale ile seçim kutusunu bir nesne çevresinde yönlendirebilir ve Ã-lçekleme, İnceltme, Eğilme, Düzlem Kesme, Bükme, Eğme ve Döndürme gibi etkileşimli olarak bir dizi geometrik dönüşüm uygulayabilirsiniz. Uzantı olarak, bazı dönüşüm bir seçim kutusu olmadan yapılabilir.


Fredoscale...
TOOLS ON SURFACE

Tools on Surface Yüzey Araçları, çizgiler, çeşitli şekiller, ofset ve Serbest / Çoklu Eğri ile kavisli yüzeylerde çizilen Araçlar takımlarıdır. Bir çıkarım mekanizması, Kontur Editörü ve özel bir silicisi bulunmaktadır.


Tools On Surface ...

 

2D DÜZENLEME

 

 

ADOBE PHOTOSOP

Yaratıcılığınızı geliştirin ve üretkenliğinizi artırın. Adobe Photoshop® yazılımı, yeni Adobe Mercury Graphics Engine, çığır açan yeni Content-Aware araçları, yeniden tasarlanmış tasarım araçları ve benzeri özelliklerle hızlı performans sunar.Get Adobe Photoshop...
ADOBE LIGHTROOM

Adobe® Photoshop® Lightroom® yazılımı, tek tıklamayla yapılan güçlü düzenlemelerden ileri düzey gelişmiş kontrollere kadar geniş bir dijital fotoğrafçılık seti sunar. İlham veren, bilgilendiren ve tadını çıkaran görüntüler oluşturun.


Adobe Lightroom ...

 

 

PEYZAJLAMA / 3D SİSTEMGROW FX

GrowFX, Autodesk® 3ds Max® için herhangi bir bitki ve ağaçlar oluşturmanıza izin veren bir eklentidir.

Grow FX ...
HQ PLANTS

HQ Plants, ağaçların ve çiçeklerin güzel 3d modelleridir. Ağaçların, avuç içi ve çiçeklerin yüksek kaliteli 3d modellerinin bu geniş koleksiyonu, piyasadaki en iyi ürün olup yan tarafta belirtilen GrowFX eklentisiyle üretilmiştir.

HQ Plants ...
FOREST PACK

Forest Pack , geniş ağaç ve bitki yüzeylerinin oluşturulması için komple bir çözüm sunmak üzere tasarlanmış Autodesk 3ds Max tasarım için bir eklentidir.


Forest Pack...

LAUBWERK PLANTS


Laubwerk Plants Kits, Autodesk® 3ds Max ve 3ds Max Design'da çalışan, otantik, oldukça ayrıntılı 3D bitki modellerini sahnelerine eklemek isteyen mimarlar ve CG sanatçıları için sürükle-bırak yazılım uzantılarıdır.

Laubwerk Plants...

XFROG PLANTS

XfrogPlants, Xfrog prosedür yazılımı ile özenle modellenmiş, gerçekçi, çok detaylı, tamamen dokulu 3D ağaçlar, çalılar ve çiçeklerdir. Kütüphanelerde veya bireysel türlerde 600 tür bulunur ... ve 150 ücretsiz XfrogPlants test etmen için kullanılabilir!


XFrog Plants ...
   

 

 

3D MODELLER

 

 

DESIGN CONNECTED

Designconnected, tasarımcı mobilyalar, aydınlatma ve aksesuarlar için en üst düzey 3d modeller sunan çevrimiçi bir pazardır. Tüm içeriğimiz, boyutlara, şekillere, ayrıntılara ve dokulara azami özenle Designconnected ekibi tarafından güzelce hazırlandı.

Design Connected...
MODEL + MODEL

3D Model Mağazası...

Model + Model...
3D HOME GADGETS

Viz-People 3D Home Gadgets, iç mekan personelinin 80 detaylı 3d modelini sunuyor. Bu koleksiyon, 3ds MAX'de yapılan mimari görselleştirme için tasarlandı.

3D Home Gadgets ...

3D MALL EQUIPMENT


Viz-People 3D Equipment, Alışveriş Merkezi'nin döşenmesi için 80 adet detaylı 3d model sunuyor. Bu koleksiyon, 3ds MAX ve Cinema 4D'de yapılan mimari görselleştirme için tasarlandı.

3D Mall Equipment ...

3D FABRICS

En yeni, en sofistike 3d Textile koleksiyonumuzu sunmaktan gurur duyuyoruz. Yüzlerce çalışma saatinin sonucu, 80 güzel 3d modelin çarpıcı koleksiyonunu getiriyor.

3D Fabrics ...

3D TRAFFIC V1


Ã-ncelikle 40 tane çok detaylı ve düşük poli aracı topluyor. Ã-zellikle kalite ve performans bakımından görselleştirme için geliştirildi! Şimdiye kadarki en iyi çalışmalardan birini tanıtalım!

3D Traffic V1...

3D CARS

Viz-People 3D CARS, mimari görselleştirme için 10 adet yüksek detaylı çağdaş 3d araç sunar. 3ds Max ve Vray rendering motorunda kullanılmak üzere tasarlandı.

3D Cars V1 ...

3D SEATING FURNITURE


Gerçek bir sanat olan 3d modeller diyarı. Bu eşsiz koleksiyon çağdaş ve klasik mobilya simgelerinin güzel hazırlanmış 80 3d modeli içerir.

3D Seating Furniture ...

 

 

 

2D İNSANLARVIZ - PEOPLE BUNDLE V1

Viz-People Bundle V1 size, projeniz için insanları kesen 643 yüksek çözünürlük sunuyor. Üç ilk Viz-People Kütüphanesi derlemesi: VizPeople İş v1, VizPeople Günlük v1, VizPeople Gece Hayatı v1

Viz - People Bundle V1 ...
VIZ - PEOPLE BUNDLE V2

Viz People Bundle v2 İş adamları için 1220 dijital, yüksek çözünürlüklü görüntü sunar. Hassas saç birleşimi ve çevre gölge katmanı gibi ek özelliklerle tamamen yeni 14 modelin fotoğraflarını kesin. (Bu paket aşağıdakileri içermektedir: Business v2 / Casual v2 / Gece Hayatı v2).

Viz - People Bundle V2...
VIZ - PEOPLE BUNDLE V3

Viz People Bundle v3 Business, Casual ve Pool kullanıcılarına ait 1431 dijital, yüksek çözünürlüklü görüntü sunar. Hassas saç birleşimi ve çevre gölge katmanı gibi ek özelliklerle tamamen yeni 14 modelin fotoğraflarını kesin. (Bu paket aşağıdakileri içermektedir: Business v3 / Casual v3 / Havuz & Plaj v1).


Viz - People Bundle V3...

VIZ - PEOPLE BUNDLE V4


Viz People Bundle v4 Rahat, Hizmet ve Spor insanlarının 1517 dijital, yüksek çözünürlüklü görüntülerini sunar. Hassas saç birleşimi ve çevre gölge katmanı gibi ek özelliklerle tamamen yeni 14 modelin fotoğraflarını kesin. (Bu pakette: Casual v4 / Hizmet v1 / Spor v1).

Viz - People Bundle V4...

VIZ - PEOPLE BUNDLE V5

Viz People Bundle v5 gerçek hayatta çeşitli durumlarda 1712 adet üstün kaliteli fotoğraf çekimi yapar. (Bu paket aşağıdakileri içermektedir: Business v4 / Casual v5 / Gece Hayatı v3).


Viz - People Bundle V5...
VIZ - PEOPLE BUNDLE V6

Viz People Bundle v6 en uzmanlaşmış görüntülemelerde bile harmanlanacak şekilde oluşturuldu. Spor sahnelerinden, spor izleyici kitlesinden spesifik hizmetlere kadar. Bu pakette sadece çok çılgınca fotoğraf var. Yaratıcalarınıza hayat getirmek için hazırlanan 2561 yüksek kaliteli fotoğraf. (Bu pakete şunlar dahildir: Hayranlar v1 / Hizmet v2 / Spor v2).


Viz - People Bundle V6...
 

 

 

HDRI / GÖRÜNTÜ TABANLI AYDINLATMA

 

 

HDRI V1

Viz-People HDRI v1 size 10 adet yüksek çözünürlüklü hdri 360 küresel çevre haritası sunar.

HDR V1 ...
HDRI V2

Viz-People HDRI v2 size 10 ultra yüksek çözünürlüklü hdri 360 küresel yuvarlak haritalar sunar.

HDR V2...
PETER GUTHRIE HDRI'S

Peter Guthrie'nin 3d render'larında gerçekçi güneş gölgeleri için yarattığı Hyper Dynamic Range Sky-domes.

PETER GUTHRIE HDRI'S ...

PURELIGHT HDRI


3D render'larınızda gerçekçi güneş gölgeleri için kendi yarattığım High Dynamic Range Sky-domes (kendi başına üçlü elde edebilirsiniz).

Pure Light HDRI...

 

 

 

CG KAPLAMA KAYNAKLARICG TEXTURES.COM

CGTextures dünyanın en iyi doku sitesi olmaya çalışıyor ve büyük CG Textures'ı sağladığından ve en iyi bölümün ücretsiz olmasından kaynaklanıyor.


Cg Textures.Com...

KRONO ORIGINAL

Krono Original ücretsiz olarak indirebileceğiniz gerçekten harika ve yüksek kaliteli CG Textures'a sahiptir.

Krono Original ...
PETERSAN TEGL

Görselleştirme programlarında kullanılacak görüntü dosyaları biçiminde tuğla dokusu dokularını bulabilirsiniz. Petersen Tegl'in tuğlalarının dokuları jpg formatındadır.


Petersan Tegl ...

ACME BRICK


Mimarlar için yenilikçi çevrimiçi araçlar.

Acme Brick ...Buradaki program, araçlar ve eklentilerle sizlerde harika çalışmalar yapabilir daha ileriye üst basamaklara çıkabilirsiniz. Genel Programları sizin için derledik ve derlemeye devam edeceğiz.
Yapmış olduğunuz çalışmalarda kullanacağınız bütün partikülleri sizde kendiniz için depolayabilir ve daha sonraki çalışmalarınızda yarar sağlayacak hale getirebilirsiniz...

Salih EFE / Arc. 3D Artist
İçinizdeki tasarımsal seslere kulak verin. İçinizden geçen renkleri kullanın... İçinizin rengini gözünüzle görün...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Iç Mimar EFE / Instagram
Proje & Uygulamalarimizi ayrica Egitim Yazilarimizi instagram kisisel instagram adresimden takip edebilirsiniz...

  Instagram adresim için tiklayin...
Iç Mimar - Egitmen - CG Artist / TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Yazarız uzaktan uzağa yine , sen de işe yaramadınya be doktor, yine baş başayız ilkyardım cümlelerimle...
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY


Salih EFE / 3D Artist
Tasarım yapmak isterseniz , gözlerinizi kapatın... Eğer gözlerinizi kapattığınızda renkleri görebiliyorsanız, kollarınızı sıvayabilirsiniz...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Sen, sen olmaktan çıktığın an sen olan seni bulur…
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY

 

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved