TUTORIAL PAGE DRAWING WORKS
All Drawing Works Page

 

 

Dikey Çizgili Kanepe (Koltuk) Modelleme
04.04.2020 / by Salih EFE

Bu eğitimimizde Luxury tarzi dikey çizgili bir koltuk modelleme yapacağız. Bu modelleme aslında göreceksiniz oldukça kolay olmakla beraber önceki koltuk modellemede kullandığımız komutlar dışında bir komut kullanmayacağız. Pratik ve güzel bir sonuç alacağız..

Devamını Gör

0 0 0 0

Stüdyo Render Detayları
22.11.2019 / by Salih EFE

Stüdyo Render Detay eğtimimizde önceden modellediğimiz ve sahnesinin material, light, render setup ayarlarını anlattığımız dersimiz hakkında yeni bir detay vermek istedik. Işıklandırma ve diğer bazı detay ayarlarını değiştirerek şuanki son halinde render almayı inceledik.

Devamını Gör

1 0 0 0

Koltuk Model - Stüdyo Render
21.11.2019 / by Salih EFE

Önceki eğitim videomuzda çalışmasını yaptığımız koltuk ve yastık modelimizin stüdyo renderini almayı göreceğiz. Materialler, Aydınlatmalar, Render Ayarları ile ilgili detayları ve artı olarak sahneyi nasıl kullanacağımız konusunda küçük notlar vereceğiz. Bu notlar gelişmenize yardımcı olacak detaylardır.

Devamını Gör

2 0 0 0

Koltuk ve Yastık Modelleme (Cloth Komutu)
20.11.2019 / by Salih EFE

Koltuk vb modellemeler bazen kullanıcılara ağır ve zor gelebiliyor. Yumuşak dokulu yastıklı bir koltuk modellemek aslında zor olan birşey değil sadece pratik ve biraz bilgi ile 3ds max ile güzel sonuçlar alabilirsiniz. Öncelikle ölçeklendirme ve daha sonra belirli komutlar ile sonuca ulaşmanız mümkün.

Devamını Gör

1 0 2 2


1

 

Salih EFE / Visual Designer
Digital Arrow cares a lot about all the projects we did with them, put special dedication into their work and yhey just know how to deliver great stuff. we will use them as soon as posaible again!.
Reinhard Pollice - Business & Product Development Director Salih EFE

 

OUR HOPES


 

 


About Us

 

Above, you find an example of a beautiful advanced background image slideshow, recreated  It features changing text and playback controls. Contuniue...

 

 


Latest Post

 

- Geometric Landscapes
May 21.2015

 

- Geometric Landscapes
May 21.2015

 

- Geometric Landscapes
May 21.2015

 


Contact Us

 

Adress:

Mareşal Çakmak Mah. Yavuz Street 42/8 Sincan/Ankara - TURKEY

 

Telephone: +9 (537) 477 6 460
E-Mail: a@a.com

 


 

 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved