BİZ KİMİZ?

Pixel Art CHIEF...
Tasarım Ekibi...

  Tasarım Anlayışımız...?  

  Her projenin bir hikayesi olması gerekliliğine inanırız. Görünüşü, kullanılışı, formu, renkleri, atmosferi, perspektifi bu hikayeye en çok yakışan duygu olması için uğraşırız. Hedefimiz bu duyguyu en sanatsal şekilde göstermektir. Bir tasarım, duygularınızı ne kadar okşuyorsa o kadar sanatsaldır. Işığın ve gölgenin çalışma ve sanattaki etkilerinin önemli olduğunu savunuruz...

Tasarımın sonu yoktur, Yeter ki İnanın...
 
 

 Pixel Art CHIEF


Bizler Yaratıcı Chief'leriz. Biz Türkiye, İran, Rusya merkezli Mimari Proje, Uygulama ve Görselleştirme Sanatçılarıyız. 2015 yılında kurulan Pixel Art Chief ile mimari ve tasarım yolumuza devam etmekteyiz ve devam edeceğiz...

 

 

 

Salih EFE
3D Artist- Interior & Exterior
Visual Designer

TURKEY

 

Hakan ALKAN
Photographer & Video Provider
TURKEYEmre ALKAÇ
Yüksek Grafiker &Tasarımcı

TURKEY


Üst Düzey Yönetici ve Tasarımcılar ®
Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

 


 

Görselleştirme ve Tasarım alanında dinamik, genç, yenilikçi ve alanında uzman bir kadro ile hızlı, kaliteli, özgün anlamda kusursuz ürünler ortaya koyarak ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde çözümler sunmayı amaç edindik.

Kaliteli ve gerçekçi ürünler ortaya koyarak yurt içi standartlarını yükselten ve uluslararası düzeye taşıyan firmalar arasında marka niteliği ile var olmak için bilgi birikimi ve deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Pixelartchief.com, 3D mimari görselleştirme, oluşturma ve modellemenin tüm yönlerini öğrenmeninde bir kaynağıdır. 3Ds max, Maya, SketchUP, V-Ray, Photoshop ve daha fazlası gibi yazılımlarla, 3d modelleme ve 3d render hakkında makaleleri ve öğretileri websitemizde, dergimizde ve kitaplarımızda bulabilirsiniz.. Websitemiz başlangıç, orta ve ileri CG sanatçılarına da uygun olacak şekilde yayındadır.

 

Websitemizde bulunan en iyi 3d mimari görselleştirme ile ilgili öğreticileri yayınlamaya ayrıca sanatçıların çalışmalarını paylaşmaları ve birbirlerinden öğrenmeleri için canlı bir topluluk forumu geliştirmeye çalışıyoruz. Siteyle ilgili extra bir eğitim materyali oluşturmak isterseniz, lütfen iletişim sayfamızı kullanın ve fikirlerinizle ilgili bilgileri paylaşın! Bizde bu konudaki paylaşımlarımızı sizin için genişletebilelim...


 

 

 

 

 

 

Pixel Art CHIEF HİZMETLERİ

Bizim becerilerimizden bir veya daha fazlasından yararlanmak isterseniz bize yazın; çözmenize yardımcı olabilecek herhangi bir sorunuz varsa, çözelim... :)

 

 

3Ds Max %93  
Maya %82  
V-Ray %90  
Sketchup %85  
Photoshop %96  
3D Modelling %95  
3D Arc. Viz. %90  
3D Rendering %93  
Real Time 3D Viz. %89  

 

 

 

 

 

 HAKKIMIZDA

Bizler, iç mimarinin objektifi aracılığıyla, özellikle Pixel Art CHIEF & Art CHIEF kurulduğu tarihten bu yana kararlı bir fikirle, yaşam alanlarına ve insanların kullanım ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Yaratıcılığa, yeniliğe, büyümeye, toplumlarımıza ve değişime bağlı birer tasarım ekip aktörleriyiz. İç Mimarlık, bizim için teknik bilgi ile sanatı harmanlayarak, yaşam alanlarına entegre etmektir. Üzerinde çalıştığımız her projede hayal gücümüzü ve yaratıcılığımızı, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerimizle birleştirerek daha önce yapılmamış ve tasarlanmamış olanı hedeflemekteyiz.

Pixel Art CHIEF , tasarımın yaşamları dönüştürme gücüne sahip olduğu inancı üzerine kurulmuştur. Müşterilerimizin vizyonu, ihtiyaçları ve bağlamının bütünsel bir görüntüsünü kazanarak, yaratıcılığı ve yeniliği ekleyerek, çalışmalarımız karmaşık problemleri ele almaktadır. Müşterilerimizin işlerini ve misyonlarını birleştirerek onların alanlarında lider olmalarına yardımcı oluyoruz. Toplumsal ortamlar, teknolojideki ilerlemeleri birleştirirken, tarihi, kültürleri, toplulukları ve doğal ortamı yansıtmalıdır.

Sürdürülebilirliğe ve sosyal sorumluluğa içten bağlılığımız, mekanlara bakış açımız, işimiz ve kültürümüz için çok önemlidir. Çevrelerini iyileştiren ve yaşam kalitesini arttıran rejeneratif tasarımlar yaratmaya kararlıyız. Projelerimizin her biri, sadece bireysel müşteriye değil, aynı zamanda mimarlık mesleği için sanatın durumunu yükseltmeye ve gelecek nesiller için toplumu iyileştirmeye olan bağlılığımızı temsil ediyor.

Art CHIEF olarak, insanların geliştiği ve yaşam kalitesini arttıran yüksek enerjili ortamları tasarlamak için tutkumuzu müşterilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.


Tasarımlarımızda, kültürel yapılara, otel ve konaklama, sanayi yapılarına, yönetim merkezli çalışmalara ağırlık verilmektedir. Uygulamaya alınan tasarımlarımızda, projelendirme ve uygulama çalışmaları yer almaktadır. Projelerimizde, tanıtım ve organizasyon unsurlarının farkındalık yaratma ve etki alanını genişletme açısından önemi büyüktür. Şirketimiz bünyesinde yapılanma ve güçlü bir ekibimiz oluşturulmuş bulunmaktadır. Türkiye genelindeki tüm kamu ve kuruluşların yanı sıra özel sektörede estetik çizgi verimli kullanım ve konfor birleşimiyle doğru hizmeti sunan, başarılı işlerin altına imzasını atan bir firma olmanın gururunu yaşıyor ve sizinle büyümekten onur duyuyoruz.

Üretimimizi Ankarada bulunan üretim tesisimizde profesyonel ekibimiz ve yandaş firmalar ile yapmaktayız...
Uzman kadromuz sayesinde yapılan ürünlerimiz kontrol ekiplerince onaylandıktan sonra teslimatınıda gerçekleştirmekteyiz...
MİSYON VE VİZYONUMUZ

İşimiz ; temel fikrimiz, her müşterinin bir hikayesini veya bir çalışma ortamını anlatmak için harika bir araç olduğunu düşünmekteyiz. Bir projede ilk programlamayı yaparken, tüm temel bilgileri elde etmek ve aynı zamanda, insanların kim olduğunu, neleri sevdiklerini, isteklerini bilmek istiyoruz. Bu süreci iyi bir tasarım olarak düşünüyoruz ve bunu sunduğumuz her hizmete uyguluyoruz: Konutlar, özel müstakil yaşam alanları, ticari iç mekanlar, markalaşma ve tasarım danışmanlığı yapıyoruz. Tasarım dünyasında neler olup bittiği konusunda meraklıyız ve gündemi belirlemenin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Biz, dış mekan ve iç mekan mimari tasarım ve gerçekçi görselleştirme(Render) hizmeti veren mimarlık ofisiyiz. Tasarım fikirlerinizi somut gerçeklere dönüştürmek için yenilikçi bir göz ve vizyoner bir yaklaşımla, tasarım danışmanlığından ev tadilatına, gerçekçi 3D görselleştirmeden modellemeye kadar her mimari ve iç mimari tasarım projesine katkıda bulunmak amacımızdır. Değerlerimiz size üstün bir mimari tasarım deneyimi sunma taahhüdümüzü yansıtmaktadır. Size ilham veren tasarım fikirlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan, güvendiğiniz bir iç mimari tasarım ofisi olmak istiyoruz.

Müşteri ilişkilerine olan bağlılığımızla tanımlanan "müşteri odaklı tasarım" yapısını oluşturmak ve güvenceye almak, Art CHIEF'de kalite odaklı tasarım danışmanlığı, uygulama ve 3D görselleştirme hizmetlerini takip etmek. Ayrıca verdiğimiz hizmetler de, işimizin sürdürülebilir büyümesi ve uzun vadede müşterilerimizle tekrar tekrar iş fırsatları yaratmak amacıyla müşteri ilişkilerimize önem veriyoruz.

Kalite odaklı tasarım danışmanlığı, uygulama ve 3D görselleştirme hizmeti veren bir ofis olarak sürekli gelişmemizi sağlamak için yaratıcılık ve yenilikçilik ile proje kalitemizi, çalışma yöntemlerimizi ve yönetim sistemlerini sürekli iyileştiriyoruz. Bize inanan ve güvenen herkes ile birlikte çalışarak,  yaratıcı Pixel Art CHIEF & Art CHIEF hizmetini vermenin gururunu yaşıyoruz.

Art CHIEF
olarak; proje geliştirme ve yönetme, modern yapılanma konusunda uluslararası anlamda kurumsallaşmış bir kuruluş olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz. Uluslararası ölçekte projeler için yeterli, güvenilir bir kuruluş olarak alanımızda ülkemizin bilgi ve deneyim birikimine katkıda bulunmaktır.

 

 

 

Art CHIEF YANDAŞ FİRMALARIMIZ

Birlikte çalışarak büyük projelere imza attığımız profesyonel Yandaş Firmalarımız ile çözüm ortaklığı içerisinde birlikte büyük adımlar atmaya devam ediyoruz...

 

 

AYE MİMARLIK
AYE Mimarlık, mimari faaliyet gösteren bir proje yönetim, proje uygulama ve izleme değerlendirme şirketidir. Müşteri kurumlar, proje ortaklarının kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtacak tanıtım ve organizasyon çalışmalarını da gerçekleştirmektedir.
www.aye.com.tr

Evadecor
Kurulduğu günden bu yana birçok başarılı projeye imza atmış olan Detay Plus'ın bir markası olan Evadecor, deneyimli kadrosu ve yenilikçi yapısıyla artık herkesin evine bir renk katacak.
http://www.evadecor.com.tr

Ofis BEYAZ
2017 yılında faaliyete başlayan firmamız çözüm ortaklarımız ile sizlere en iyiyi, en güzeli ve ekonomik çözümleri sunmaktadır. Tecrübeli ve uzman mimarlardan oluşan kadromuzla herzaman sizin hizmetinizdeyiz.
http://www.ofisbeyaz.com

GMG Mobilya
1989 yılında, marangoz atölyesinde başladığı mobilya üretim yolculuğunda, günümüz koşullarındaki teknolojiyi en iyi şekilde kullanan ekibi ile hız kesmeden mobilya üretiyor. İmalatı yapılan her üründe; zor zanaat olan ahşap işçiliğini, teknoloji ile harmanlayıp, eşsiz tasarımlarla hayata kavuşturan tecrübeli ekibimizle mobilya üretimi yapıyoruz.
http://www.gmgmobilya.com

ProART Mimarlık
Proart İnşaat yıllardan bugüne sizlere hizmet amaçlı çalışmış başarılı dekorasyon firmaları arasında yer almaktadır. Firmamız gerçekleştirmiş olduğu dekorasyonlar ile sizlere kendini kanıtlamıştır. Proart İnşaat dış cephede olduğu gibi evinizin iç dizaynında da sizlerin zevkli tasarımlarını uygulayabilmektedir.
http://proartinsaat.com

Emre ALKAÇ - Tek Kişilik AJANS
Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu. 2008'den bu güne İletişim Tasarımı ile ilgileniyor ve tasarımlarını bu yönde geliştiriyor. Freelance grafik tasarımcı olarak birçok firmaya iş yaptı ve yapmaya devam ediyor.
https://www.emrealkac.com
LAZİO Perde ve Tasarım
Perde ve Tasarım konusunda kapsamlı çalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz. En kaliteli ve en iyi şekilde istediğiniz perde tasarımını üretip montaj ve garanti hizmeti vermekteyiz...
https://www.instagram.com/lazioperde/

AVCIOĞLU CAM
Avcıoğlu Cam, 1970'e kadar uzanan onlarca yıllık aile mesleği olan camcılıkta Ankara'nın en eski cam şirketlerinden biridir. Sincan'da 20 m²'lik bir atölyede başlayan serüvenine 3000 m²'lik fabrikasında 150.000 m²/yıl ISICAM üretim kapasitesiyle devam eden firmamız yatırımını yeni teknolojiye ve kapasite artırımına yatırarak büyümesini sürdürmektedir.
http://avcioglucam.com.tr
Sanat YAPI DEKORASYON
Yılların getirdiği çalışmanın gücü olan tecrübe ile kurum veya özel birçok alanda dekorasyon ile ilgili çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz. Yapı ve tasarım ile ilgili a dan z ye tüm çalışmaları profesyonel ekibi ile yerine getirmekle ve müşterilerinin memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.
http://sanatyapidekorasyon.com

Dentaş AVİZE
Dentaş Avize ve Aydınlatma, aksesuar ve aydınlatma mağazası olarak Ankara da kurulmuştur. Çeşitli aydınlatma aksesuarlarının üretim merkezi ve dışarıdan gelecek her türlü tasarıma açık şekilde hizmet vermektedir.
http://www.dentasavize.com
Detay PLUS
DETAYPLUS TS EN ISO 9001 kalite standartlarında mutfak, banyo, elbise dolabı, ofis mobilyaları vb. özel siparişe dayalı mobilyalar her türlü ahşap kapı ve pencere doğrama işleri yapmakla beraber, taahhütlü işler (devlet daireleri projeleri, askeri projeler, hastane projeleri) ve tüm özel tasarımlı işler projeli olarak yapılmaktadır.
 

 

 

 

 

 

ONLAR NE SÖYLEDİ?...


Salih EFE / Arc. 3D Artist
Içinizdeki tasarimsal seslere kulak verin. Içinizden geçen renkleri kullanin... Içinizin rengini gözünüzle görün...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY

 

ONLAR NE SÖYLEDİ?...


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Yazarız uzaktan uzağa yine, sen de işe yaramadın ya be doktor, yine baş başayız ilkyardım cümlelerimle…
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY

 

ONLAR NE SÖYLEDİ?...


Salih EFE / Arc. 3D Artist
Tasarim yapmak isterseniz, gözlerinizi kapatin... Eger gözlerinizi kapattiginizda renkleri görebiliyorsaniz, kollarinizi sivayabilirsiniz...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY

 

ONLAR NE SÖYLEDİ?...


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Sen, sen olmaktan çiktigin an sen olan seni bulur…
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEYBİZİ TAKİP EDİN!..

Aşağıdaki sosyal platformlardan birinde veya birkaçında bizi takip edebilirsiniz... :)
 


 Pixelartchief.com olarak, web sitemizin 3. kişilerce kopyalanıp ve taklit edildiğini gördük. Pixelartchief.com adresi üzerindeki bilgiler tamamen pixelartchief.com'a ait olup herhangi bir biçimde 3. kişilerce izinsiz kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz bu konudaki hassasiyetimizi bildirmek isteriz.

 

Aksi taktirde, Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Hukukuna tabidir. Siz ve Pixelartchief.com, şartlar'dan doğacak her türlü hukuki meselenin çözümüne ilişkin olarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabi olmayı kabul etmektesiniz.

Bununla birlikte,Pixelartchief.com'un başka ülke mahkemelerine de ihtiyari tedbirler (ya da benzer acil hukuki çareler) için başvurabileceğini kabul etmektesiniz.

 

Teşekkür Ederiz
Pixelartchief.com 

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved