BİZ KİMİZ?

Pixel Art CHIEF...
Tasarım Ekibi...

  Tasarım Anlayışımız...?  

  Her projenin bir hikayesi olması gerekliliğine inanırız. Görünüşü, kullanılışı, formu, renkleri, atmosferi, perspektifi bu hikayeye en çok yakışan duygu olması için uğraşırız. Hedefimiz bu duyguyu en sanatsal şekilde göstermektir. Bir tasarım, duygularınızı ne kadar okşuyorsa o kadar sanatsaldır. Işığın ve gölgenin çalışma ve sanattaki etkilerinin önemli olduğunu savunuruz...  
 

 Pixel Art CHIEF


Bizler Yaratıcı Chief'leriz. Biz Türkiye, İran, Rusya merkezli Mimar ve Görselleştirme Sanatçılarıyız. 2015 yılında kurulan Pixel Art Chief ile yolumuza devam etmekteyiz ve devam edeceğiz...

 

 

 

Salih EFE
3D Artist- Interior & Exterior
Visual Designer

TURKEY

 

Hakan ALKAN
Photographer & Video Provider
TURKEYEmre ALKAÇ
Yüksek Grafiker &Tasarımcı

TURKEY


Üst Düzey Yönetici ve Tasarımcılar ®
Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

 


 

Görselleştirme ve Tasarım alanında dinamik, genç, yenilikçi ve alanında uzman bir kadro ile hızlı, kaliteli, özgün anlamda kusursuz ürünler ortaya koyarak ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde çözümler sunmayı amaç edindik.

Kaliteli ve gerçekçi ürünler ortaya koyarak yurt içi standartlarını yükselten ve uluslararası düzeye taşıyan firmalar arasında marka niteliği ile var olmak için bilgi birikimi ve deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Pixelartchief.com, 3D mimari görselleştirme, oluşturma ve modellemenin tüm yönlerini öğrenmeninde bir kaynağıdır. 3Ds max, Maya, SketchUP, V-Ray, Photoshop ve daha fazlası gibi yazılımlarla, 3d modelleme ve 3d render hakkında makaleleri ve öğretileri websitemizde, dergimizde ve kitaplarımızda bulabilirsiniz.. Websitemiz başlangıç, orta ve ileri CG sanatçılarına da uygun olacak şekilde yayındadır.

 

Websitemizde bulunan en iyi 3d mimari görselleştirme ile ilgili öğreticileri yayınlamaya ayrıca sanatçıların çalışmalarını paylaşmaları ve birbirlerinden öğrenmeleri için canlı bir topluluk forumu geliştirmeye çalışıyoruz. Siteyle ilgili extra bir eğitim materyali oluşturmak isterseniz, lütfen iletişim sayfamızı kullanın ve fikirlerinizle ilgili bilgileri paylaşın! Bizde bu konudaki paylaşımlarımızı sizin için genişletebilelim...


 

 

 

 

 

 

Pixel Art CHIEF HİZMETLERİ

Bizim becerilerimizden bir veya daha fazlasından yararlanmak isterseniz bize yazın; çözmenize yardımcı olabilecek herhangi bir sorunuz varsa, çözelim... :)

 

 

3Ds Max %93  
Maya %82  
V-Ray %90  
Sketchup %85  
Photoshop %96  
3D Modelling %95  
3D Arc. Viz. %90  
3D Rendering %93  
Real Time 3D Viz. %89  

 

 

 

 

 

 

 

ONLAR NE SÖYLEDİ?...


Salih EFE / Arc. 3D Artist
Içinizdeki tasarimsal seslere kulak verin. Içinizden geçen renkleri kullanin... Içinizin rengini gözünüzle görün...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY

 

ONLAR NE SÖYLEDİ?...


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Yazarız uzaktan uzağa yine, sen de işe yaramadın ya be doktor, yine baş başayız ilkyardım cümlelerimle…
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY

 

ONLAR NE SÖYLEDİ?...


Salih EFE / Arc. 3D Artist
Tasarim yapmak isterseniz, gözlerinizi kapatin... Eger gözlerinizi kapattiginizda renkleri görebiliyorsaniz, kollarinizi sivayabilirsiniz...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY

 

ONLAR NE SÖYLEDİ?...


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Sen, sen olmaktan çiktigin an sen olan seni bulur…
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEYBİZİ TAKİP EDİN!..

Aşağıdaki sosyal platformlardan birinde veya birkaçında bizi takip edebilirsiniz... :)
 


Uyarı: Pixelartchief.com olarak, web sitemizin 3. kişilerce kopyalanıp ve taklit edildiğini gördük. Pixelartchief.com adresi üzerindeki bilgiler tamamen pixelartchief.com'a ait olup herhangi bir biçimde 3. kişilerce izinsiz kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz bu konudaki hassasiyetimizi bildirmek isteriz.

 

Aksi taktirde, Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Hukukuna tabidir. Siz ve Pixelartchief.com, şartlar'dan doğacak her türlü hukuki meselenin çözümüne ilişkin olarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabi olmayı kabul etmektesiniz.

Bununla birlikte,Pixelartchiefcom'un başka ülke mahkemelerine de ihtiyari tedbirler (ya da benzer acil hukuki çareler) için başvurabileceğini kabul etmektesiniz.

 

Teşekkür Ederiz
Pixelartchief.com 

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz... Devam...

 


Latest Post

 

- Geometric Landscapes
May 21.2015

- Geometric Landscapes
May 21.2015

Geometric Landscapes
May 21.2015


Contact Us

 

Adress:

Ankara - TURKEY

 

Telephone: +9 (537) 477 6 460
E-Mail: info@pixelartchief.com

 

 

 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved