GALERİ MİMARİ
Mimari & Render Çalışmalarımız...

Mövenpick Gökdelen Projesi
18.11.2019/


Mövenpick Gökdelen Tasarım Projemizi "Core Design" Mimarlık Şirketi ile birlikte tamamladığımız bir projemiz. Projemiz farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Asıl olan ilk görsellerdir.


0 0 0 0


Ormandaki Dağ Evi...
13.11.2018/


Mimarisi genel olarak dış dünya ile irtibatı kesmeden ev içerisindeki hava akımının kesintisiz olması ile tasarlanmış bir yapı. Rüzgar uğultu seslerinden hoşlanılan bu evde dökümler üst üste koyularak ara boşluklarından hava akışı sağlanmıştır.


0 0 0 0


Kız Kulesi (Maiden's Tower)
11.03.2018/


Kız Kulesi, MÖ 5.yy’da Yunanlar tarafından İstanbul Boğazı’nın Üsküdar Salacak sahiline yakın bir noktaya kurulmuştur. Üsküdar’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma tek mimari eserdir.


0 1 0 0


Ankara Üniversitesi Olympic Yüzme Havuzu
18.11.2019/


Ankara üniversitesi Olympic Yüzme Havuzu Revizasyon Projesi ile ilgili çalışmamız. Yapıda kompozit paneller ve güneşliklerin değişimi projesi.


0 0 0 0


Business Center - A Sunny & Night Day
04.11.2018/


İş merkezi mimari çalışmamızda aydınlatmanın iç mekanda bulunan tasarımları nasıl gösterdiğine değindik. Güneş ışınları ile görüntünün samimiyetini yansıtmanın önemi burada keşfediliyor.


0 0 1 0


Çöldeki Güneş Üçgeni
08.08.2019/


Yenilenebilir enerji ve sürdürülebilir enerji konusu, her geçen gün daha çok disiplinin içinde yer almaya devam etmekte. Aydınlatmadan, Otomotive, şarj cihazlarından, toplu taşımaya kadar geniş bir yelpazeye yayılmış durumda. Yenilenebilir enerji teknolojisi neredeyse her alanda giderek daha çok artırıyor ve evlerde, binalarda, stadyumlarda, gökdelenlerde ve gelecekteki şehirlerde enerji açısından bağımsız olarak ve sürdürülebilir olarak giderek daha da önem kazanıyor.


0 0 0 0


Canary Wharf Station
21.03.2018/


Londra raylı taşımacılıkta önde gelen şehirlerden bir tanesidir. Yaklaşık olarak 500 milyon sterlinlik bir bütçeyle projelendirilmiş bu görkemli gar, insanlara raylı yolculukların önümüzdeki yüzyıla taşınabileceğiyle ilgili ipucu vermektedir.


0 0 0 0


Frank Lloyd Bridge
18.07.2019/


Organik mimarlık terimi ile ilgili olarak ilk kez modern mimarlığın ve yirminci yüzyılın önde gelen mimarları olan Frank Lloyd Wright tarafından ortaya atılmıştır. Kendisi doğa ile yapının kendiliğinden bir uyum içinde olması gerektiğini savunmaktadır.


0 0 0 0


Konteyner Mimarisi (Container)
14.03.2018/


Sürdürülebilirlik ilkesiye ilgili olarak, geri dönüşüme büuük oranda katkı sağlayan hazır konteynerlar, iyi bir ustalıkla tasarlandığında son derece yaratıcı ve estetik yeni bir yaşam alanı oluşturulabilir...


0 0 0 0Salih EFE / Arc. 3D Artist
İçinizdeki tasarımsal seslere kulak verin. İçinizden geçen renkleri kullanın... İçinizin rengini gözünüzle görün...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Iç Mimar EFE / Instagram
Proje & Uygulamalarimizi ayrica Egitim Yazilarimizi instagram kisisel instagram adresimden takip edebilirsiniz...

  Instagram adresim için tiklayin...
Iç Mimar - Egitmen - CG Artist / TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Yazarız uzaktan uzağa yine , sen de işe yaramadınya be doktor, yine baş başayız ilkyardım cümlelerimle...
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY


Salih EFE / 3D Artist
Tasarım yapmak isterseniz , gözlerinizi kapatın... Eğer gözlerinizi kapattığınızda renkleri görebiliyorsanız, kollarınızı sıvayabilirsiniz...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Sen, sen olmaktan çıktığın an sen olan seni bulur…
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY

 

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved