GALERİ İÇ MİMARİ
İç Mimari & Render Çalışmalarımız...

Çayyolu Villa Giriş Projesi
10.04.2020/


Çay yolunda uyguladığımız bir villa projesi. Giriş kısmını müşterimizin isteği doğrultusunda teslim ettiğimiz projemiz.


0 0 0 0


Rusya Konsolosluğu Sergi Alanı Projesi
17.11.2019/


Rusya Konsolosluğu Sergi Alanı projemizi tasarım ve uygulama şeklinde yaptık. Sergi alanındaki ürünlerin veya objelerin dikkat çekmesi amacı ile tavanımızı Antrasit renge boyadık ve mercekli spotlar ile ürünleri önplana çıkardık. Şuan uygulaması bitti gezmenizi tavsiye ederiz...


0 0 0 0


Memur-SEN Makam Odası Projesi
17.11.2019/


Memur-Sen Makam Odası Projesi yeni yapılan Memur-Sen binası için tasarlandı. Bu tasarım için bir şablon verildi fakat biz bu şablondan fazlasıyla çıkmış bulunduk. Genel yapıya çok müdahale etmeden arkaplan ve genel tefrişat halinde tefrişat yaptık. Ayrıca birde açık ofis şeklinde bir çalışma odası örneğimizde oldu.


0 0 0 0


Rothschild Evinden Bir Parça
19.12.2018/


Rothschild evinden bir parça...
Klasik mobilya ve varaklı bir rengin koyu renklerle harmanlanmış hali çok yakışmaktadır.

Klasik yapılar gücün herzaman görünüşünü yansıtmıştır. Dünyanın heryerinde bu yansımaları görebilirsiniz.... Türkiye, Fransa, İngiltere, İran, Arabistan bütün dünyada...


0 0 0 0


Modern Merdiven
12.03.2018/


Merdivenler hayatımızın heryerinde. Mimari yapılarında neredeyse vazgeçilmezi diyebiliriz.
Merdiven konusu kendi içerisinde çok dolu bir konudur...

Merdiven deyip geçmemek gerekir çünkü birsürü detayı birsürü farklı çözümü vardır...


0 0 1 0


Azerbaycan Otel Projesi
18.11.2019/


Azerbaycan Otel Projesi için tasarladığımız Luxury Mobilya ve tefriş planlamalarımız. Tasarımda askı aydınlatma ve tv arkası epoksi ile kaplanmış dekorlar bulunmaktadır. İnşaat halinde olan odanın içerisini tamamen bitmiş şekliyle tasarladık.


0 0 0 0


Göksu Konut Projesi
17.11.2019/


Projemizde ev yapısının kullanımı ile ilgili dekorasyon ve tefrişat işlerinin tasarımını yaptık. Bu tasarımda modern ve klasik malzemeler kullanmayı hedefledik. Bazı bölümlerde ise dekor malzemeleri ile tamamlamaya karar verdik. Taban ve tavan ile ilgili işler yaparken duvarlarda duvarkağıdı vb malzemeler kullandık. Konutta bulunan her bölümü tasarladık uygulamaya hazır hale getirdik.


0 0 0 0


Enerji Bakanı Özel Kalem Evi
17.11.2019/


Dublex olan teras konut projemizde üst kat ve alt katta tasarımsal çalışmalar yaptık. Bu çalışamızda rustik ve modern ağırlıklı çalıştık. Bölümleri ayarmada tasarım farklılıklarına önem verdik. Üst katta salona bakan balkonu kütüphane olarak tasarladık ve kütüphane dolabını sürgülü biçimde değerlendirdik.


0 0 0 0


Hilton Bomonti Hotel / İstanbul
11.12.2018/


İstanbul Hilton Bomonti Hotel'in konferans salonu bölümünde bulunan hol tasarımı. Huzurlu ve geniş bir alan. Kenarlar 6 Metre yüksekliğinde Abanoz ağacı ahşap kaplama ile kapatılmış böylelikle sıcak bir görüntü elde edildi. İçerisindeki duvarda bulunan motif tamamen alçı dökme ile yapılmış bir tasarım olmaktadır. Böylelikle hem sade hemde dolgun görünüme sahip oldu.


0 0 0 0


Eskiz Mankeni
08.03.2018/


Eskiz yapmak önemlidir..Önemlidir çünkü projenin taslağı kağıt üzerine yapılan karalamalar neticesinde şekillenir.Sadece mimarlara özgü birşey de değildir eskiz yapmak..Endüstriyel tasarımcılar , karikatüristler , heykeltraşların vb. birsürü sanatçının eskiz yaptıkları bilinmektedir.


0 0 0 0


Moskova Rublyovka Villa Projesi
18.11.2019/


Rusya Moskova Rublyovka şehrinde bir villa için "Muttimo" firması ile çalıştığımız bir projemiz. Yatak odası, Giyisi Odası ve birçok yeri tasarladık ve yerinde uygulandı.


0 0 0 0


Ofis 99 Giriş / Hol Projesi
17.11.2019/


Projemizde Ofis 99 Plaza binasının girişini yani hol kısmını tasarladık. Bu bölümde duvarlarda ahşap mermer desenli panaller kullandık. Tavanda 7 adet alüminyum daire halka avize kullandık. Yerleri komple mermer ile tamamladık. Genel yapı yüksek tavana uygun olduğu için geniş bir alan elde etmş olduk.


0 0 0 0


Mamma Sağlık Şirket Projesi
17.11.2019/


Mamma Sağlık Şirket Projesinde iç mimari tasarımımızı alanında yapılan tadilat ve dekorasyon işlerine göre tasarladık. Burada Makamlar, Toplantı Odaları, Açık Ofis, Giriş ve birde yemekhane bulunmaktadır. Genel tasarımı oluştururken üst düzey çalışma planları uyguladık. Bütün alanlar çalışma iş akışlarına uygun şekilde tasarlandı.


0 0 0 0


İlci Residence Hotel
24.03.2018/


Tasarımlar ve modelleme sadelik üzerinde daha fazla durularak yapılmıştır. Yeşil ve siyah emperador ile mat altın sarısı kullanarak girişte daha özgün bir görünüm sağlanması amaçlandı...


0 0 0 0


Kafede Mola Saati
08.03.2018/


Amerikan filmlerindeki "köşede küçük şirin bir yer biliyorum" cümlesinin anlam bulduğu cafe...


0 0 0 0


Evadecor Mutfak Projeleri
18.11.2019/


Evadecor Mutfak Projeleri çalışmalarımızı "Evadecor" şirketi ile tamamladığımız ve tasarımların hepsinin "Evadecor" Mutfak şirketine patentli olduğu bir çalışmamız. Profesyonel mutfak imalatı ve uygulaması yapan şirket bu konuda çok etkili hizmet vermektedir. İşinde uzman kadrosu ile mutfaklarınızı hayallerinizle bağdaştırmaya devam ediyor.


0 0 0 0


Ofis 99 Plaza Projesi
17.11.2019/


Ofis 99 Plaza katlarındaki ofis projeleri. İç mekan tasarımlarında genelde cam bölmeler kullanmayı tercih ettik. Ayrıca ahşap aralarında doğal taş kullandık. Proje genel olarak bütün katlarda aynı şekilde uygulanmaya hazır hale getirildi. Proje genelinde tabanlar, tavanlar, duvarlar ve tefrişatını tasarladık.


0 0 0 0


Azerbaycan Bakü Otel Projesi
17.11.2019/


Azerbaycan Bakü Otel Projesi için tasarladığımız lambri ve tefriş planlamalarımız. Tasarımda askı aydınlatma ve tv arkası epoksi ile kaplanmış dekorlar bulunmaktadır. İnşaat halinde olan odanın içerisini tamamen bitmiş şekliyle tasarlamış olduk...


0 0 0 0


Dağınıklık & Yaratıcılık
16.03.2018/


Araştırmalara göre , dağınıklığın yaratıcılıkla orantılı olduğunu ortaya çıkarıldı. Dağınık yaşayan insanlar, tembel değil aksine beyinlerinin farklı çalıştığının bir göstergesidir. Minnesota Üniversitesi'nden Kathleen Voh'un yaptığı araştırmalar, dağınık insanlarla ilgili genel düşünceyi değiştirecek türden…


0 0 0 0


Uyuyan Kedicik
07.03.2018/


Kediler sıcak, karanlık yerlerde uyumaya, kafa dinlemeye bayılırlar. Bu yüzden şifonyerinizin çekmecelerini, sandık ve dolaplarınızı kapalı tutun. Koltuğun üzerine otururken sünger aralıklarına dikkat edin.


0 0 0 0


1
2
>
>>

 Salih EFE / Arc. 3D Artist
İçinizdeki tasarımsal seslere kulak verin. İçinizden geçen renkleri kullanın... İçinizin rengini gözünüzle görün...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Iç Mimar EFE / Instagram
Proje & Uygulamalarimizi ayrica Egitim Yazilarimizi instagram kisisel instagram adresimden takip edebilirsiniz...

  Instagram adresim için tiklayin...
Iç Mimar - Egitmen - CG Artist / TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Yazarız uzaktan uzağa yine , sen de işe yaramadınya be doktor, yine baş başayız ilkyardım cümlelerimle...
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY


Salih EFE / 3D Artist
Tasarım yapmak isterseniz , gözlerinizi kapatın... Eğer gözlerinizi kapattığınızda renkleri görebiliyorsanız, kollarınızı sıvayabilirsiniz...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Sen, sen olmaktan çıktığın an sen olan seni bulur…
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY

 

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved