HİZMET SÖZLEŞMESİ

Pixel Art CHIEF...
Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemiz...

  Sözleşme Anlayışımız...?  

  Pixel Art CHIEF Hizmet Sözleşmemizde bulunan Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemizi aşağıdaki linklerden okuyabilir. Hakkımızda bilgiye sahip olabilirsiniz.  
 

 Sözleşmeler


Hizmet Şartları


Gizlilik Politikası


Güvenilirlik


Felsefemiz
   
GENEL SÖZLEŞME İÇERİKLERİ  


Pixel Art CHIEF olarak, yaptığımız tüm işlemlerimizin, belli bir sözleşmeyle siz müşterilerimize güven vermek amacıyla şart, koşul ve yapımızın nasıl işlediğini tanıtmak. Bu hizmet sözleşmesi bölümümüz ile müşterilerimizin haklarını ve temsilci bayikilik haklarınıda korumuş olmaktayız. Yapacağımız ilgi ve alakayla ilgili, sizlere en güzel hizmet vermeye çalışıyoruz.

İşimizde ne kadar ciddi olduğumuzu ve samimi olduğumuzu görebilirsiniz. Haklarınızı ihlal etmemeye özen göstererek en iyi yerlere ulaşmaktayız. Unutmayın ki; Bizim için değerlisiniz... Sözleşmemizde bulunan bilgilerimiz, yasal haklarla desteklenmiştir. Pixel Art CHIEF olarak hizmetimizden memnun kalacağınızı temenni ediyoruz.

 Pixelartchief.com olarak, web sitemizin 3. kişilerce kopyalanıp ve taklit edildiğini gördük. Pixelartchief.com adresi üzerindeki bilgiler tamamen pixelartchief.com'a ait olup herhangi bir biçimde 3. kişilerce izinsiz kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz bu konudaki hassasiyetimizi bildirmek isteriz.

 

Aksi taktirde, Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Hukukuna tabidir. Siz ve Pixelartchief.com, şartlar'dan doğacak her türlü hukuki meselenin çözümüne ilişkin olarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabi olmayı kabul etmektesiniz.

Bununla birlikte,Pixelartchief.com'un başka ülke mahkemelerine de ihtiyari tedbirler (ya da benzer acil hukuki çareler) için başvurabileceğini kabul etmektesiniz.

 

Teşekkür Ederiz
Pixel Art CHIEF

 

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved