EĞİTİM GENEL EĞİTİMLER
Tüm Eğitimler - Kategorilerden Seçim yapabilirsiniz...

 Tüm Eğitimler


Temel Eğitimler


Stil & Efektler


Son Dokunuşlar


Diğer Efekt Eğitimleri
 
GENEL EĞİTİM İÇERİKLERİ  

 

Bir sürü insan renderlerimizi nasıl yarattığımızı soruyor. Tekniklerin çoğu sadece 3Ds Max veya 3D herhangi bir program ve destekleyici Photoshop vb. programlar gerektirir. Önemli olan programlardan daha çok izin neler üretebilmek için ne kadar merakınız olması. Doğru eklemelerle doğru işlem sisteminizi kurduğunuz sürece kendinize özgü çalışmalarla yolunuza devam edebilirsiniz...

 

Yukarıdaki kategorilerden seçim yaparak eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz...

 

 

 

Mimari GIF Yapımı - Photoshop
Diğer Efekt Eğitimleri / 23.08.2019 / by Salih EFE

GIF eski hareketli resim dosyası olsada, hala mimari bir fikri iletmek için düşük teknolojili, yüksek oranda paylaşılabilir bir çözüm olabilir. Açıkçası, bu çözümün yalnızca dijital sunumlar için çalıştığını söyleyebiliriz (web sitesi, sosyal medya, e-posta vb.). Bu nedenle, daha sonra renderlarınızı kullanmak isterseniz yüksek çözünürlükte tek tek kaydedebilirsiniz.

Devamını Gör

0 0 0 0Loft Yapı - Metro ve Tünel Girişi
Diğer Efekt Eğitimleri / 22.08.2019 / by Salih EFE

Modeli ve daha özel olarak kavisli geometriyi nasıl yaptığımız hakkında açıklama isteyen çok sayıda yorumlar alıyoruz. Eskiz kendi başına “organik” modelleme için çok fazla uygun değildir. Eskiz üzerinden hareket etmek için ve organik işlevselliğini elde etmek için doğru hareket ve komutlara ihtiyacımız var. Bu modelde yaptıklarımız düşünülen kadar komplex sayılmaz, ancak daha karmaşık olan modeller için fazlası ile zaman harcamalısınız.

Devamını Gör

0 0 0 03Ds Max ile Bina Modelleme İş Akışı
Diğer Efekt Eğitimleri / 19.08.2019 / by Salih EFE

Geçtiğimiz birkaç yazıdaki yapılarımızın nasıl inşa ettiğimizin temellerini gösteren bir eğitim makalesi ve videosu hazırlamamızın ilginç olacağını düşündük. Basitçe anlatacak olursak bu yazımızın iş akış planını öğretmede büyük etkisi olacaktır. Bu eğitim hakkında dikkat edilmesi gereken birkaç nokta, her bir sütun ve kolonun yerleştirilmesi veya tavanın tamamen bitirilmesi gibi daha ince detaylarla fazla zaman harcamamamızdı.

Devamını Gör

1 0 1 0Photoshop ve Pafta İlişkisi
Diğer Efekt Eğitimleri / 18.08.2019 / by Salih EFE

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, bu mimari çizim eğitimini Pafta ve Photoshop ilişkisi ile anlatacağız. Geçmişte buna benzer eğitimlerimiz mevcut. aslında buna benzer eğitimler fakat bağlam açısından bu çalışmamız biraz farklı oldu. Ancak bu eğitimde işler biraz farklı ve daha az zamanda yapılmış olacaktır.. Modelin çizgi çalışmasını gölgelendirmeyi oluşturmak için kullanabileceğimi fark edeceğiz. Bu nedenle, işlem son derece kolay ve birkaç dakika içinde yapılabilir.

Devamını Gör

1 0 0 0Çalışmaları Çevrimiçi Hale Getirme
Diğer Efekt Eğitimleri / 17.08.2019 / by Salih EFE

Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram ve Youtube sayfamızda web sitemiz için hangi hizmeti kullandığımızı soran bazı birbirine benzer sorular aldık. Bu soruyu hoşumuza gitti ve konuyla ilgili bir açıklama yapmak mantıklı geldi.

Devamını Gör

0 0 0 0Gece İllüstrasyonu - Aydınlatma
Diğer Efekt Eğitimleri / 17.08.2019 / by Salih EFE

Bu eğitimde, sadece 3Ds max model ve Photoshop kullanarak ışıklı bir gece çekimi oluşturmanın bir yolunu göstermek istedik. Genellikle bu sistemi büyük bir binayı hızlıca aydınlatmamız gerektiğinde kullanırız. Çok sayıda aralık ve pencere içeren büyük bir yapıda yüzlerce ışık eklemek zor ve çok fazla render zamanı alıyor.

Devamını Gör

0 0 0 0Karartılmış İllustrasyon
Diğer Efekt Eğitimleri / 16.08.2019 / by Salih EFE

Bu eğitim, görüntüleri 3Ds Max''tan Photoshop'a dışa aktararak sanatsal bir karanlık sunum oluşturacaktır. Aslında biraz el çizimi gibi görünsede gece sunumuda diyebiliriz... Hızlı pratik bir tanıtım paftası için ideal bir görüntü... Kaliteyi artırıyor açıkcası...

Devamını Gör

0 0 0 0Sınır Çizgisi Kapatma ve Sisleme
Diğer Efekt Eğitimleri / 16.08.2019 / by Salih EFE

Bu eğitimi, hızlı bir render ile photoshop uzerinden arkaplanda kalan sınırları sisleme ve model üzerine eklentiler olması sebebiyle yazdık. Bu da, harici bir işleme programlarına gerek olmadığı anlamına gelir. Bu görüntülemenin gerçekçi olmasını amaçlamadık fakat oldukça güzel bir illustrasyon oldu.

Devamını Gör

0 0 0 0Laboratuvar Kesit Sistemi
Stil & Efektler / 15.08.2019 / by Salih EFE

Araştırma laboratuarımızda konseptlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz ve özellikle tasarımın bazı bölümsel özelliklerine odaklanıyoruz. Bu günlerde zamanımız kısıtlı ve yoğun olduğumuzdan, her zaman her fikrin ayrıntılı modellerini oluşturamayabiliyoruz.

Devamını Gör

1 0 0 0Çöldeki Güneş Üçgeni - Detay
Stil & Efektler / 07.08.2019 / by Salih EFE

Bu hafta, bazı dış etkilerin üretilmesiyle Güneş Üçgeni projesine geri döndük. Bu görüntüde bağlamın genişliğini vurgulamak ve ayrıca renk kombinasyonlarını gösterip keşfetmek için kullanmak istedik. Aşağıda, bu görüntü kümesinin arkasındaki bazı kavramları ve gerekçeleri açıklıyoruz.

Devamını Gör

0 0 0 0
1
2
3
>
>>

 

 

 

 

Salih EFE / Arc. 3D Artist
İçinizdeki tasarımsal seslere kulak verin. İçinizden geçen renkleri kullanın... İçinizin rengini gözünüzle görün...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Iç Mimar EFE / Instagram
Proje & Uygulamalarimizi ayrica Egitim Yazilarimizi instagram kisisel instagram adresimden takip edebilirsiniz...

  Instagram adresim için tiklayin...
Iç Mimar - Egitmen - CG Artist / TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Yazarız uzaktan uzağa yine , sen de işe yaramadınya be doktor, yine baş başayız ilkyardım cümlelerimle...
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY


Salih EFE / 3D Artist
Tasarım yapmak isterseniz , gözlerinizi kapatın... Eğer gözlerinizi kapattığınızda renkleri görebiliyorsanız, kollarınızı sıvayabilirsiniz...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Sen, sen olmaktan çıktığın an sen olan seni bulur…
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY

 

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved