HİZMETLERİMİZ

Art CHIEF
Son Güncelleme 08.09.2019

  Hmmmm!...?  

  Neler var burada?...

Aşağıda sunduğumuz hizmetlerimiz bizim sektör üzerinde Tasarım, Uygulama, Eğitim vb. işlerimizdir. Genel bir bilgi ve link vermek aracılığı ile size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz profesyonel paylaşımlara devam edeceğiz...
 
 

 


3D MODELLEME & TASARIMLARPixel Art CHIEF & Art CHIEF olarak 3D Modelleme ve tasarım hizmetimiz ile sizlere proje öncesi yapmak istediğimiz konusunda kolaylık sağlıyoruz. Aynı zamanda tasarıma karar vermek aşamasında siz değerli müşterilerimize yapmak istedikleriniz ile ilgili yardımcı oluyoruz. Yaşanılabilecek olası teknik ve uygulama aşamasındaki sorunlardan önceden tespit edip görsel deneyimi en üst seviyeye taşımış oluyoruz.

Öncelikli olarak projenin operasyonel ve teknik detaylarını inceliyor ve istekleriniz doğrultusunda teslim tarihi, yaklaşık maliyeti ve süreç şartları belirliyoruz. Sonrasında bilgisayar ortamında oluşturduğumuz doneler ile uzman tasarımcılarımız ve mimarlarımız tarafından çizim süreci başlatılıyor. Sunum sonrasında karar verildikten sonra isteğiniz veya önerimiz doğrultusunda çizimdeki modellerin kaplaması sağlanıyor. Farklı açılardan render alınmış görüntüler pafta şeklinde tarafınıza iletiyoruz.

İşin detayları ve son uygulama kararı alındıktan sonra iş taahhüt altına alınır ve zamanında teslim edilir. Öncelikli olarak Pixel Art CHIEF / Art CHIEF olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimizin örneklerini websitemizin gerekli bölümlerinden takip edebilirsiniz.Mimari & İç Mimari UygulamalarArt CHIEF İç Mimarlık

İç mekanların tasarımı ve eşyaların doğru şekilde kullanış biçimleri konusunda, alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz müşterilerin tercihlerine ve zevkine göre önemli dokunuşlar sergilemektedir. İç mimarlık, ev, işyeri, ofis, cafe ve daha birçok alanda tarz yaratmak anlamını taşır. Ankara'da kurulan ofisimiz sayesinde dünyanın heryerinde yaşadığınız iç mekanlara bizimle fark katabilir daha özel işler çin iletişime geçebilirsiniz.

Mimarlık kapsamında verilen sorumluluk çeşitli tecrübeler, bilgiler ve uygulamalarla yapılmaktadır. Tabandan tavana kadar gözle görülen her detay mimarlık gerektirir. Birlikte eviniz veya işyeriniz için harika fikirler yaratabiliriz. Ferah ve kullanışlı alanlar iç uygulamalarla hak ettiği değere kavuşacaktır.

Mekanlarda İç Mimarlık Kalitesi

Ankara'da tasarım hizmetlerimizle her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. İlk aşamada yapılan keşiflerde tüm fikirler söylenir ve ortak nokta toplanılır. Evin fiziki yapısı dikkate alınarak uygulanacak her detay için gerekli provalarında yapılması iç mimarlık konusunda işi kolaylaştıracaktır. Yenilikçi ve farklı tarzların sentezlendiği iç mekânlar yaşam kalitesini de artırmaya yetecektir. Müşterilerimizin zevkleri ve tercihleri bizim için en önemli etkendir. Kurumsal ve disiplinli çalışma stratejimizle iç mekânların dizaynı konusunda iç mimarlarımız ve tasarımcılarımızın bilgisi ile daha güzel alanlar oluşturulmaktadır.

Zenginleştirilmiş Bir Mekana Sahip Olmak İçin

2015 yılından bu zamana kadar aldığımız tüm sorumlulukları yerine getirmekteyiz. İç mekânların daha özel bir yapıya kavuşması, mobilya, duvar ve daha birçok alanında değişiklik yapılması için iç mimarlarımız gereken her detayla birebir ilgilenip, doğru ve uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Sağladığımız hizmetler neticesinde kullanılacak malzemelerin uygun olması ve ortamı eskisinden daha zengin göstermesi gerekmektedir. Yapılacak tüm hamleler iç mekanların doğasını değiştirmeden sihirli dokunuşlarla daha kullanışlı hale getirmesini sağlamaktadır.

Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemli

Gerekli donanıma sahip ekip arkadaşlarımız aracılığı ile yaşanılan mekanlar daha farklı bir görünüme sahiptir. Koltuk, masa, duvar, cam ve daha birçok yerinde köklü değişiklikler için iç mimarlarımızın bilgisi ve tecrübesi yetecektir. Mutlu müşteri demek, özveri ile dizayn edilmiş iç mekânlar anlamını taşır. Yaşam alanlarından sıkıldıysanız ve değişik objelerin hâkim olduğu bir alan isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 
Ofis TasarımıArt CHIEF Ofis Tasarımı

Alanında yaklaşık olarak 5 yıl önce kurulan iç mimar ofisimiz her türlü tasarıma imza atarak varlığını kanıtlamış ve yer edinmiştir. Türkiye'de ofis tasarımı konusunda birçok kişinin ilgi odağı olmuş ve beğenilmiştir. Çalışma hayatının en önemli alanı olan ofisler kişinin işe bakış açısını, değerini ve ilgisini ifade eder. Ofis tasarımı, yapılan işe uygun tarzda olması gerekir. Ofisin yer aldığı alan ve büyüklük tasarım maddelerini etkiler. Ofis sahipleri istedikleri ofis tasarımı detaylarını bizimle paylaşarak yepyeni çalışma mekânlarına kavuşabilirler. Ofislerin mimarisinde aldığımız görev müşterilerimizin takdirini alana kadar devam edecektir.

Ofis Tasarımı İçin İlginç Fikirler

Ofis tasarımı genel olarak daha aydınlık ve daha ferah olarak uygulanmakta olup, çeşitli objelerle desteklenmektedir. Masalar, misafir koltukları, şef koltuğu ve dolap gibi mobilya takımları için istediğiniz rengi bildirebilir, çizgileri konusunda da zevkinizi yansıtabilirsiniz. Ofislerin rahat ve pratik kullanılması gerekir. Çünkü iş anlayışınızı yansıtmanın en renkli yanı ofis tasarımınızdaki şıklıktır. Kullanılan renkler ve malzemeler sizin kişiliğini yansıtacaktır.

Çalışmak İçin En Uygun Ofis Tasarımı

Ofis tasarımı nasıl yapılır? Sorusuna verilebilecek yanıtımız, "Ofis tasarımı için sizlerle iletişime geçerek tüm detayları öğrenmemiz gerekir" olacaktır. Çünkü kullanacağımız her detay sizin onayınızdan geçerek tam olarak yapılması en büyük isteğimizdir. Özel ofisler için çizginizi belirlemek için bizimle hemen irtibata gerek istediğiniz hizmeti vermekteyiz. Deri koltuklar ve devasa masalarla ofisinizde ev rahatlığı yaşarken, şıklığı da elden bırakamayacaksınız. İşlerinizi yaparken, huzurlu bir ortamda olmanız sizi başarıdan başarıya koşturacak.

Ofis Tasarımlarında Farkımız

Ofis tasarımı , dekorasyon için birçok önemli noktaya dikkat etmek gerekir. Mobilya, halı, mekanizmalı perde, duvar ve kullanılan objelerle dekorasyonu bir bütün olarak ele alıyoruz. Hizmetlerimiz genel olarak sizlerin fikirleriyle ortaya çıkıp, profesyonelliğimizi katarak daha özel ve şık ofis tasarımlarına imza atıyoruz. Aydınlatma sistemleri ve tasarım bütünlüğü ile yepyeni ofis tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Bizimle irtibata geçerek hayalinizdeki ofis tasarımı hakkında detaylı bir görüşme sağlayalım. Bize taleplerinizi belirterek, birlikte yeni ve şık ofis tasarımı yaratabiliriz.


Ofis ve Makam Tecrübemiz

Yaklaşık 10 yılın verdiği bir iş tecrübesi ile şirketimizin referans bölümlerini inceleyebilirseniz genel olarak çoğu zaman devletin üst makamlarında çalıştığımızı farkedeceksiniz. Bakan odaları, çalışma odaları, genel ve toplantı odalarında edindiğimiz tecrübemiz oldukça fazladır.Mutfak TasarımıBu konuda Evadecor mutfak ile çalışıyoruz tecrübeli iç mimarlarımız evinize en uygun model ve renkteki mutfak dolabını seçmeniz için size yardımcı oluyor. "Mutfağım küçük" diyorsanız hiç dert etmeyin. Portatif uygulamalarla mutfağınıza dünyaları sığdırabiliiyoruz.

Ankara'da uygulama yaptığımız onlarca mutlu müşteri ailemize katılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz keşif, projelendirme ve uygun fiyat fırsatıyla.

Mutfak dekorasyonu bir kadın için çok önemlidir. Günün büyük bir zaman dilimi mutfaklarda geçtiğinden dolayı kullanışlı ve şık bir mutfak tasarımına sahip olması aranana temel unsurdur. Mutfak tasarımının olmazsa olmazı ise mutfak dolaplarıdır. Son yıllarda gelişen teknolojiye göre mutfak tasarım tarzları da değişikliğe uğramıştır.

Mutfak dekorasyonuna nereden başlayabilirim? Gibi bir soru kafanızı meşgul ediyorsa, görüşebilir iletişimde bulunabiliriz.

Renkli Mutfak Dolap Modelleri


Eskiden süregelen aynı renklerin hâkim olduğu mutfaklara veda edebilirsiniz. Günümüzde mutfak dolapları daha renkli ve daha parlak olarak tasarlanmaktadır. Mimarlarımız bu konuda fikirleri sentezleyerek farklı mutfaklara imza atmaktadırlar. Mutfak tasarımı Mutfaklara hayat vermektir. Mutfakların en önemli kısmı dolaplar olduğundan dolayı firmamız tüm dolap çeşitlerini istenilen renge göre tasarlayıp montajını yapmaktadır. Mutfakların yeni çizgisinde var olmak bizi ayrıca mutlu ederken, yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde yeni dokunuşlara da vesile olmaktayız.

Mutfak Dolabında Aranan Değişiklik

Mutfak tasarımı projesinde mutfakların büyüklüğü dolap seçimini etkiler. Küçük mutfaklarda daha açık renklerin kullanılması, büyük mutfaklarda ise istenildiği takdirde koyu renkler rahatlıkla kullanılabilir. Dolap sayısı yine mutfak alanının büyüklüğü ile ilgilidir. Detayları baştan hesaplayarak uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız mutfaklar yaratmaktayız. Portatif ve değişik tasarımlarıyla mutfağınızın tarzını bizimle değiştirebilirsiniz. Sizlerden gelen her fikir bizim bilgimizle birleşir ve bakmaya doyulamaz mutfak tasarımı ortaya çıkar. Mutfak dolapları alt ve üst şeklinde olduğundan dolayı istenirse farklı iki renkte kullanılabilmektedir. Alt dolaplar genelde daha koyu renk seçilse de bu durum tamamen size aittir.

Uygun Fiyatlarla Mutfak Dolabı Tasarımı

Mutfak dekorasyonu için profesyonel bir destek arıyorsanız, Evadecor kalitemize ve bilgimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Art CHIEF sayesinde mutfaklarınıza sihirli dokunuşlar için bizi her zaman arayabilirsiniz. Yapı dekorasyon firmamız sayesinde daha az ödeyerek daha özel mutfak tasarımı sahip olmak bizim farkımızdan ileri gelmektedir. Biz mutfaklarınızı değiştirmeye hazırız.

 

 

 Banyo TasarımıBanyo Tasarımı

İç mekânların dekorasyon fikirleri yıllar geçtikçe daha modern ve sade bir hal almaya başladı. Zevklere ve tercihlere göre değişen renkler, tarzlar ve kullanım olanakları banyolarda da aynı şekilde devam etmektedir. Uzun yıllar kullanılan banyonuzdan sıkıldıysanız, ufak dokunuşlarla çok güzel banyolara sahip olabilirsiniz. Banyolar tadilat aşamasında farklı dekorasyon fikirleri ile bambaşka bir hal almaya başladı. Banyo tasarımları neden sıradan değildir? Çünkü firmamızda yer alan birçok seçenek artık daha modern tarzdaki ürünleri kapsar. Fayanslar yerini taşlara bırakırken, lavabo ve duşa kabinlerde daha şık ve kullanışlı olmaktadır.

Banyolarda Tasarımın Çizgisi

Banyo dekorasyonu için ilk önemli nokta alanın büyüklüğüdür. Çünkü banyo tasarım aşamasında kullanılan malzemeye göre şekillenir. Banyo dolapları, lavabo, duşa kabin ve diğer malzemelerin buna göre seçilmesi gerekir. Banyo tasarımı için birkaç noktaya dikkat ederseniz, çok şık banyolara sahip olabilirsiniz. Ofisimize gelerek sizin fikirlerinizle bizim kalitemiz birleşir ve ortaya çok zevkli bir banyo ortaya çıkabilir.

Banyo Tasarımı Nedir?

Çok sık kullanılan banyolarda değişiklik yapmak isterseniz işe tasarımını değiştirmekle başlayabilirsiniz. Banyolarda dekorasyon için bazı önemli fikirleri sizlere aktararak yepyeni ve muhteşem alana sahip olmanızı desteklemekteyiz. Dolaplar, aynalar, lavabolar ve farklı duşakabin modelleriyle banyo tasarımına zevkinizi aktarabilirsiniz. Banyo tasarımı, tabandan tavana kadar yeni tarzdaki ürünlerle banyoları baştan yaratma fikridir. Renkler ve kullanılan malzemelerin seçimi kişiden kişiye değişse de ortak nokta banyoların bambaşka bir havaya bürünmesidir.

Banyolarda Ufak Dokunuşlar

Banyolar genel olarak ıslak zemine ait olduğundan dolayı kullanılan taş veya fayanslarda buna göre seçilmelidir. Bizler banyo tasarımı için sizlere sunduğumuz fikirlerin arkasında olarak, yakışacağını düşündüğümüz malzemeleri kullanmaktayız. Banyo tasarımı kişinin zevkini yansıtacağı en özel alanlardır. Bundan dolayı dekorasyon firmamız tasarım konusunda tecrübeye sahiptir. Banyo tasarımı farklılığı bizim fikirlerimizde saklıdır. Banyo tasarımı için biz en iyisini düşünürüz. Çünkü tecrübemiz ve eğitimimiz bu yöndedir.

 

Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu

Ev dekorasyonunun hayatımızda önemi oldukça büyüktür. Sıradan basit ve sorunlu bir evde oturmak yerine, sorunsuz, gösterişli ve modern bir evde oturmanın her zaman ayrıcalığı daha fazla olacaktır. Ev dekorasyonu hizmeti evinizde, iç mimarlık, tadilat işlemleri, parke döşemesi, yalıtım sistemleri, boya ve badana, tesisat işlemleri, pimapen, banyo, mutfak, balkon gibi tüm alanlardaki tadilat ve onarımı yapmaktadır. Evinizi baştan yaratabilir hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Modern Mutfak

Evinizin en önemli yerlerinden biri olan mutfak dekorasyonu konusunda en yeni model ve tasarımları sizler için geliştiriyoruz. Mutfağınızın kullanım alanını en iyi şekilde değerlendirmek adına profesyonel destek hizmeti veriyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte keşif işlemleri gerçekleştirerek hayalinizdeki mutfak dizaynını sizlere uzun ömür garantisi ile sağlıyoruz. Ürün kataloglarımızı inceleyerek istediğiniz tarz ve model seçenekleri ile hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İç Mimarlık Hizmetleri

En yeni trendlere ayak uydurmak adına sizlere ön izleme teknolojileriyle 3D çizim olarak hayalinizdeki evi tasarlıyor, sizlerin beğenisine sunuyor ve birinci sınıf işçilik uygulayarak söz verdiğimiz tarihte projesini gerçekleştiriyoruz. İç mimarlık konusunda en yeni teknolojiye sahip firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve verilen sözler. Kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitede olup her birine garanti firmamız tarafından sağlanıyor. Hayalinizdeki evde daha huzurlu ve mutlu yaşamanız için size en iyisiniz sunuyoruz. Tadilat, onarım, yenileme gibi her türlü işlem için bizimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Tadilat Hizmetleri

Eski bir evde oturmak her zaman daha büyük sorunları beraberinde getirir. Özellikle ev tadilatı çok fazla özen ve dikkat isteyen bir iş olmaktadır. Evinizde tadilat gerektiren alanları en iyi şekilde yaptırarak sorunları ortadan kaldırmanın yanında rahat ve konforlu bir yaşam alanı da elde edebilirsiniz. Evimizin tadilatını gerçekleştirmek için alanında uzman ustalarımız ile yeni görünümlerini elde ediyoruz.

 

 

 

Tadilat HizmetleriTadilat

Ev veya iş yerlerinde kişiye özel çözümler öne çıkmaktadır. Evin salonunu, mutfağını veya banyosunu, insanlar kendi kişiliklerini yansıtacak biçimde düzenlenmektedir. Bu nedenle, tadilat ve mimarlık alanlarına olan ilgi her zamankinden fazla artmaktadır. Tadilat işleri bütünsel olarak ele alınması gereken, özel uzmanlık alanlarıdır. Yer döşemesinden, banyo dolaplarına kadar, asma tavandan boya-badana işlerine kadar pek çok bileşeni içeren bir alandır. Buna uygun olarak birikimli elemanlara ve teknik bilgiye sahip olan firmamız, tadilat alanında en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

Mimarlık Firması Olarak Hangi Alanlarda Faaliyet Gösteriyoruz?

Tadilat gereken mimari ve iç mimari mekanlarda faaliyet gösterdiğimiz gibi, dış mekanlar için de çözüm üreten bir firmayız. Bunun yanı sıra, evlerde en iyisi için çalışan ekibimiz, aynı zamanda iş yerleri için de çalışmaktadır. Konut, iş yeri, villa veya ofis gibi tüm mekanların tadilatlarını, uygun ve doğru bir biçimde hayata geçirmekteyiz.

Mimarlık ve İç Mimarlık Firması Olarak Ne Tür İşler Yapıyoruz?

Bir mekanda yapılacak tadilat için çok sayıda unsur devreye girmektedir. Biz, deneyimli ve profesyonel bir firma olmamız sebebiyle, yapılması gerekli tüm işleri kendi bünyemizdeki uzmanlarımız vasıtasıyla yapıyoruz. Proje ve montaj aşamalarını bizzat yürütüyoruz. Burada müşterinin istekleri belirleyici olsa da bizler sadece fikir vererek katkıda bulunuyor ve en iyi sonucun ortaya çıkması için çaba harcıyoruz.

Tadilat yapılacak mekanda, boya badana işlerini bizler yapıyoruz. Duvar kağıdı yapılması gerekiyorsa bunu da bizler yapıyoruz. Bununla birlikte yer döşemeleri yine yaptığımız işler arasında. Mutfak ve banyo dolaplarının değiştirilmesi, veya yerine montajı bizlerin verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. Tüm bu işlemlerde müşterinin isteğine paralel olarak, kişiye özel dokunuşlar da yapılmaktadır.

Mimarlık & İç Mimarlık Firmamızın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İnsanlar hemen her konuda kalabalıklardan ayrılmak ve kendi tarzını yaratmak istemektedir. Bu ev dekorasyonu konusunda da böyledir. Firmamız, müşterimizin mutfağını, banyosunu değiştirmek istemesi durumunda en iyi sonuç için çalışmaktadır. Bazı durumlarda ise, tüm evin baştan sona değiştirilmesi isteniyor. Bizler bu durumda da en kaliteli hizmeti en uygun ve hızlı şekilde sağlıyoruz.

   

 

 

Ev TadilatıEv Tadilatı

En sık kullanılan yaşam alanı evler olduğundan dolayı daha çabuk deforme olması da kaçınılmazdır. Mutfak, banyo ve daha birçok bölümde yaşanan sıkıntıların neler olduğunu liste halinde hazırlamanız durumunda tadilat konusunda uzman ekibimiz yardımcı olmaya hazırdır. Evde yaşanılan gider, fayans, boya ve tesisat konusunda gerekli olan her detay ekip tarafından öncesinde incelenir.

Evlerde Tadilat Markasıyız

Evler en rahat edilen alanlar olduğundan dolayı gerekli ilgi ve hassasiyetin gösterilmesi gerekir. Buna bağlı olarak evlerde tadilat yapılması için siz hiç uğraşmadan direk bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ve işini hakkıyla yapan takım arkadaşlarımız aracılığı ile sorunu hemen bularak gerekli malzemelerle yaşanılan sorun mekanik açıdan yapılacaktır. Evin her alanında oluşması muhtemel sorunları gidermek için bize ve standartlarımıza güvenebilirsiniz. 2015 yılından beri sürekli artan kalitemiz sayesinde evlerinizi bize emanet etmekten asla çekinmeyin.

Dekorasyon Ve Tadilat Bizim İşimiz

Ev tadilatı için mutlaka güvendiğiniz kişilerle çalışmak içinizi rahatlatacaktır. Yaşanılan aksaklıklar ve evde olan sıkıntıları giderebilmek için firma olarak her an yanınızdayız. Evin özellikle çok kullanılan alanlarında yaşanılan problemleri en aza indirmek için tadilat ve tamir konusunda tecrübemizi yansıtmaktayız. Dekorasyonun yanı sıra profesyonel ekibimiz duvar, taban ve pencere gibi birçok alanda yapılması gereken tadilata destek vererek istenilen şekli vermektedir. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme fırsatları ile değerli müşterilerimizin yanında olduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz. Üretilen yeni projeler ve kapsamlı çizimler doğrultusunda ev tadilatını bize bırakın.

Kaliteli İşçiliğin Tam Adresi

Art CHIEF Olarak mekânları güzelleştirmeye devam ediyoruz. Zamanında ve söz verdiğimiz tarihte teslim ettiğimiz evler karşısında mutluluğunuzu gizleyemeyeceksiniz. Tadilat aşamasında istediğiniz her detay uygun malzemelerle yapılmakta olup tekrar sorun yaşamamanız için gerekli ilgi tarafımızca gösterilmektedir. Anlaştığımız her müşterinin isteklerini program haline getirip düzen içerisinde uyguluyoruz.

 

 

 

 

 

Ofis TadilatıOfis Tadilatı

Çeşitli nedenlere bağlı sorunlar yaşatan iş yeri, mağaza ve ofis için gerekli tamir ve tadilatın hemen yapılması gerekir. Uygun zamanda yapılması gereken tadilat için bize bir telefon etmeniz her şeyi kökten değiştirecektir. Ofis tadilatı için neler yapmak gerekir? İlk önce tamir ve tadilat gerekli alanlar belirlenip liste halinde yazılır. Ofis, mağaza gibi yoğun iş yapan yerlerin gereken tadilatı konusunda teknik ekip iş başındadır. Gerekli tasarım ve tadilat gerektiren alanlar göz önünde bulundurularak ilk işlemler hemen başlar. Ofislerin daha kullanılır hale gelmesi ve yaşanılan rutin sıkıntıların giderilmesiyle bizi her zaman kendinize yakın hissedebilirsiniz.

Ofis Yenileme Fırsatları

Ofis tadilatında gereken malzemeler nelerdir? Bizimle irtibata geçen müşterilerimiz ile bir ön görüşme sağlamaktayız. Bizden talep ettikleri ofis tadilatı için ilk edineceğimiz rapor sonraki işleyişin düzenini sağlamaktadır. Nelerin yapılıp nelerin yapılamayacağı konusunda hem fikir olduktan sonra size verilen süre içinde ofisinizi yenileme çalışmalarımız son bulacaktır. Ofisler sık kullanılmaya bağlı olarak özellikle zemin kısımları daha çabuk yıpranır. Bu şekilde kullanım zor olacağından hemen harekete geçerek zemin kaplamayı değiştirmekteyiz. Ofisinize yakışan en uygun renk ve malzeme tarafımızca seçilip sizlerin onayından geçer. Sizlerin de onayını alarak tadilat çalışmalarımız kısa sürede başlayacaktır.

Ofisiniz İçin Her Şeyin En İyisi

Şirketimiz aracılığı ile ofisiniz için bizden beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaya çalışacağız. Farklı konseptlerde var olan çeşitli ürün yelpazesi sayesinde huzurlu ve şık ofis ortamına kavuşabilirsiniz. İstenildiği an bize irtibat numaralarımızdan kolayca ulaşılabilir. Siz ofisiniz için tasarımlar yaparken biz hemen dilerseniz uygulamaya geçelim. Ne zaman isterseniz, günün her saatinde bizlere ulaşmanın kolaylığı yaşayacaksınız. İşyeri, ofis tadilatı asla beklemez. Gelir elde edilen bu alanlar farkımız sayesinde istenilen tarza dönüştürülür.

Tadilat ve Bakım Zamanı

Sıklıkla ve uzun yıllar kullanılan ofisler için belli periyotlarda tadilatın da yapılması gerekir. Dekorasyon firması olarak her ince detay ile birebir ilgilenip sizlerin yanınızda olacağımızın sözünü verebiliriz. 2015 yılından bu zamana kadar tadilat, dekorasyon işlerinizde hep yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz.

 

 
 

 

 

DekorasyonDekorasyon ,mekanların güzelleştirilmesi amacıyla yapılan iç ve dış görsel çalışmaların tamamı dekorasyon anlamı taşır. Dekorasyon ile mimarlık paralel hareket etmektedir. Kafeterya, ofis, kış bahçeleri, ev, restoran ve daha pek çok alanın imajının korunması, yenilenmesi, farklılaşması dekorasyon ile mümkün olmaktadır.

Pixel Art CHIEF & Art CHIEF Olarak Biz Kimiz

2015 yılından bu yana başarılı bir sürdürebilirlik misyonu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Piyasa ve sektörde adımız Mimari & Eğitim şirketi olarak bilinmektedir. Yaşamsal tüm mekanların dekorasyon hizmetlerini yaparak mekanlarınızı yenilerken popülaritenizin artmasına yardımcı olmaktayız. Görsellik ve mekanların farklı atmosfer değişikliklerini dekore ederek farklılığımızı ortaya koyarız.

Dekorasyon Olarak Neler Yaparız?

Teknolojik gelişmeleri ve dünya trendlerini yakından takip ederek 3D tasarımlar, iç mekanlar, banyo ve mutfak tasarımları, mağaza tasarımları, konferans salonları ve villa dekorasyonları yapmakta olup dünyanın heryerine hizmet vermekteyiz.

Sektöre atıldığımız günden bu yana inşaat sektörünün badana, boya işlemleri dahil tüm tadilat işleri başta olmak üzere, kaba yapı, ince işçilik, parke döşeme, iç dekorasyon, cam balkon, tesisat işleri, peyzaj, PVC gibi pek çok alanı yeniden yada sıfırdan dekore etmekteyiz. Çalışmalarımızı kamusal hizmet çerçevesinde anahtar teslim projeler sunarak yapmakta olup hem müşterilerimize hem de çalışma ekibimize faydalı olmak çabasındayız.

Dekorasyon Projelerinizde İrtibata Geçebilirsiniz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için biz sizinle çalışmak istiyoruz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Yeni ve kaliteli ürünler ve kaliteli işçilik ile dizayn çalışmalarımızı dünya standartlarında yapmaktayız. Bu kaliteli hizmetleri uygun fiyat ve uygun ödeme şartları ile sunan firmamız üstlendiği görevin farkında olarak en iyi sonucu size sunar.

Dekorasyon çalışmalarımızı Ankara Merkezinden yürütmekteyiz. Şirketimiz tek bir alanda değil olabilecek tüm mekansal çalışmaların tamamı yada lokal kısımlarda gereken dizaynları yapmakta olduğu için zamandan kazançlı kılar. Ayrıca mimari içeriğinde dekorasyon ile ilgili birden çok alt başlığı kapsadığı için tek çatı altında pek çok dekorasyon sorununa çözüm oluşturmaktayız. Bizimle çalışmayı düşünüyor iseniz internet üzerinden iletişim sağlamanızda mümkündür.

 

 

 

 

Ticari İç Mekan ProjeleriBir şirketin yeni bir şirket ofisi kurmaya, yerini değiştirmeye veya mevcut bir yere yayılmaya karar vermesi her gün olağan bir durum değildir. Bu nedenle bu tür projelerin başlangıcı çok zor düşünülebilir. Yapılacağı düşünülen bir proje için yapılacaklar listesinin en üstünde, proje üzerinde çalışmak için profesyonellerden oluşan bir ekip oluşturulmaktadır. Bu proje boyutuna bağlı olarak, ekip bir yapısal mühendis, mimar, yüklenici (ler), proje yöneticisi ve bir iç mimar içermektedir.

İç mimarlığın ticari alanlardaki yeri


Ticari iç mekanlar, iç mekan tasarımına odaklanan iç mimarlığın alanı olmaktadır. Yıllar içinde estetik ile pratiklik ve üretkenliği birleştiren önemli bir iç mimarlığın dalı olarak gelişmiştir. Bugün ofis, perakende ve endüstriyel alan tasarımında vazgeçilmez bir unsur olarak görülmektedir. Ticari alanı profesyonel bir biçimde doğru iç mimari prensiplerle tasarlamak; müşterileri ticari bir alana çekmek, potansiyel müşterilere hitap etmek ve o idari yapının kurumsal kimliğini gözle görülür bir şekilde değer katmak önemli bir artıdır. Bu özellikle perakende satış alanlarında önemlidir. Müşterilerin ilgisini çekmek için belirli alanlar düzenlenmektedir. Örneğin, büyük mağazalarda ürünleri sergilemek ve yoldan geçenleri ilgisini çekmek için modül mekanlar tasarlanmaktadır. Bir ticari alanın aydınlatmanın ve mekanın optimize edilerek iç mekanlarını planlanması bir iç mimar için önemli hususlardır. Diğer tasarım alanlarının aksine, ticari iç tasarım çalışmaları inşaat aşamasında başlamaktadır. Amaç mekanlar için uygun alan ve aydınlatma tasarlamaktır. En önemli gerekliliklerden biri, yeterli açık alanlarla birlikte yeterli iş istasyonları oluşturmaktır. Yeterli aydınlatma sağlamanın yanında doğal ışığında mümkün olduğunca kullanılmalıdır. En etkin aydınlatma çözümlerini sağlamak için yapay ışık faktöründen de yararlanılmalıdır. Gelecekteki büyümeyi sağlamak için iç mimar, şirketin veya ticari varlığın gelecekteki büyümesini de dikkate alacaktır. Büyüme, artan insan gücü ve iş istasyonları gerektirecektir. Eklemelerde, işin kapsamı ek işlevler de içerebilmektedir. Örneğin, genişleme ile birlikte genellikle daha fazla bilgisayar istasyonu veya daha fazla çalışma alanları gibi ihtiyaçlar oluşabilmektedir. Günümüzde yapılar içinde eklenebilir modüler çalışma alanları çözüm olmaktadır. Bu alanları kullanan çalışanlar aynı zamanda güç noktaları ve diğer elektronik aksesuarlar ile çalışma istasyonlarından yararlanabilmektedir. Boş zaman alanı bir meskun alanda olduğu gibi, eğlence alanı da bir ticari alanda önemli olmaktadır. Bunlar salon ve kantin gibi ortak alanları içermektedir. Bu mekanları estetik ve konforlu hale getirmek, tasarımcının en büyük sorumluluğu ve çalışanlar arasında iyi bir moral sağlamak için hayati önem taşımaktadır.

  

 

 

Konut Projelerinin Önemiİç mekan tasarım hakkında Art CHIEF'in düşünceleri, her evin sahip olmayı hak ettiğine inanılan genel bir harmonik hissi hayal etmektedir. İç mimari tasarıma olan tutkunun temeli budur. Bu ahenk ya da genel bir huzur duygusunun her evde (hatta tek bir odada bile) elde edilebileceği düşüncesi varolmaktadır.

Konut projelerinin önemi nedir?

Konut ve özel yaşam alanların önemi içinde barındıran ve onunla özdeşleşen kullanıcı hayatlarını korumaktır. Doğru bir konut tasarımı, kullanıcının yaşam kalitesini iyileştirmektedir. Ancak çoğu insan bunun farkında değil, bizler zamanımızın çoğunu evlerde geçirmekte ve çevremizdeki etkilerin birçoğunu üzerimizde özel yaşam alanlarımıza taşımaktayız.

Konut tasarımının öncelikli amacı rahatlıktır. İç tasarımda rahatlığın sağlanmasındaki anahtar sadece görselin ötesine geçmektir (kolektif olarak: alan, renk ve aydınlatma). İyi bir iç tasarım, tüm duyulara hitap eder ; işitme ve dokunma duyularını ve hatta koku duyusunu içerir. Tüm duyulara uyarak, bir mekanda gerçek uyum sağlanabilmektedir.

İç mekan tasarımı çoğunlukla görseldir. TV'de ve dergilerde tasarlanan iç mekanları gördüğümüzde, renk bizi etkileyen başlıca unsurdur; Muhtemelen en güçlü izlenimi veren şeydir ve bu renk psikolojisinden geçmektedir. Ama gördüğümüz renkleri ne etkiler? Yapay ve ya doğal ışık mı?. İç mekan tasarımı için ışıklandırma kalitesi çok önemlidir. Nasıl ki biz bilinçaltında renklere tepki veriyorsak renklerde ışıklarla karşılaştığında tepkilerini vermektedir. Bu nedenle bu renkleri görmek veya nasıl göstermek istiyorsak iç mekanda, aydınlatma tasarımını çok iyi bir şekilde çözümlenmesi ve aynı zamanda kullanıcaya en rahatlatıcı bir şekilde sunulması gerekmektedir.

Ancak konut tasarımına genel bakış açısına katkıda bulunan en önemli unsurlardan biride alandır. Tam boyutsal ve çoğunlukla psikolojik değilse bile görselin ötesine geçmektedir. Bir alanın sıkı veya geniş olup olmadığı, o alanda nasıl hissettiğimizi etkiler. Sadece duvarlar arasındaki boşluk değil, zeminden tavana kadar olan boşluk ve mobilya parçaları ile yapısal elemanlar arasındaki alan, hepsi bu alandan aldığımız genel izlenime katkıda bulunmaktadır.

Gözlerimiz kapalıyken, içinde bulunduğumuz alanı göremeyiz fakat alan sadece görselliğin ötesine geçmektedir. Mekanda yerleştirilen donatılar hareket etmemizi, yönelmemizi sağlamaktadır. Bu nedenle, insan bedenine ve hareketine göre mobilya boyutlarının ölçümleriyle ilgili baglantılarda ergonometri çok önemlidir. Ve mekan planlaması buna dayanır . Yani "form işlevi takip eder."

 

 

 

 

 

Salih EFE / Arc. 3D Artist
İçinizdeki tasarımsal seslere kulak verin. İçinizden geçen renkleri kullanın... İçinizin rengini gözünüzle görün...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Iç Mimar EFE / Instagram
Proje & Uygulamalarimizi ayrica Egitim Yazilarimizi instagram kisisel instagram adresimden takip edebilirsiniz...

  Instagram adresim için tiklayin...
Iç Mimar - Egitmen - CG Artist / TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Yazarız uzaktan uzağa yine , sen de işe yaramadınya be doktor, yine baş başayız ilkyardım cümlelerimle...
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY


Salih EFE / 3D Artist
Tasarım yapmak isterseniz , gözlerinizi kapatın... Eğer gözlerinizi kapattığınızda renkleri görebiliyorsanız, kollarınızı sıvayabilirsiniz...
Interior & Exterior Visual Designer - TURKEY


Emre ALKAÇ / Tasarımcı
Sen, sen olmaktan çıktığın an sen olan seni bulur…
Yüksek Grafiker & Tasarımı- TURKEY

 

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved