HİZMET SÖZLEŞMESİ

Pixel Art CHIEF...
Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemiz...

  Sözleşme Anlayışımız...?  

  Pixel Art CHIEF Hizmet Sözleşmemizde bulunan Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemizi aşağıdaki linklerden okuyabilir. Hakkımızda bilgiye sahip olabilirsiniz.  
 

 Sözleşmeler


Hizmet Şartları


Gizlilik Politikası


Güvenilirlik


Felsefemiz
   
HİZMET ŞARTLARI İÇERİKLERİ  


Pixel Art CHIEF Hizmet Şartları
Güncelleme tarihi: 25.08.2019

Pixel Art CHIEF'a Hosgeldiniz!

1.Pixel Art CHIEF ile İlişkiniz

1.1. Pixel Art CHIEF'in ürünleri, yazılımı, hizmetleri ve web sitelerini (işbu belgede toplu olarak "Hizmetler" olarak anılacaktır ve ayrı yazılı bir anlaşma ile Pixel Art CHIEF tarafından size verilen hizmetleri kapsamayacaktır) kullanımınız sizin ve Pixel Art CHIEF arasındaki yazılı bir sözleşmenin hükümlerine tabidir. İşbu belge sözleşmenin nelerden oluştuğunu açıklamaktadır ve şartların bazılarını belirtmektedir.
1.2. Pixel Art CHIEFile yazılı olarak aksine bir anlaşmaya varılmadıkça, Pixel Art CHIEF ile aranızdaki sözleşme daima en azından işbu belgede belirtilen şart ve koşulları içerecektir. İşbu şart ve koşullar aşağıda "Genel Şartlar" olarak anılmaktadır.
1.3. Genel Şartların yanı sıra
Pixel Art CHIEF ile olan sözleşmeniz kullandığınız Hizmetlere ilişkin Hukuki Bildirilerin şartlarını da içerecektir. Hukuki Bildiriler aşağıda "Ek Şartlar" olarak anılmaktadır. Bir Hizmete ilişkin Ek Şartlar olması halinde, işbu Ek Şartlar o Hizmeti kullanımınız zarfında veya boyunca size okumanız için verilecektir.
1.4. Genel Şartlar ve Ek Şartlar sizin ile
Pixel Art CHIEF arasında Hizmetlerin kullanımına ilişkin olarak hukuki bağlayıcılığı olan bir sözleşmeyi teşkil etmektedir. Bu belgeleri okumak için zaman ayırmanız çok önemli. İşbu hukuki sözleşme aşağıda toplu halde "Şartlar" olarak anılmaktadır.
1.5. Ek Şartlar ve Genel Şartlar arasında uyuşmazlık olması halinde Hizmete ilişkin Ek Şartlar önceliklidir.

2. Şartların Kabulü
2.1. Hizmetleri kullanabilmek için öncelikle Şartları kabul etmelisiniz. Şartları kabul etmezseniz Hizmetleri kullanamazsınız.
2.2. Şartları aşağıdaki şekillerde kabul edebilirsiniz:

(A) Pixel Art CHIEF tarafından herhangi bir Hizmet için kullanıcı arabiriminde seçenek verildiği takdirde Şartları kabul etme seçeneğine tıklayarak; veya
(B) Hizmetleri kullanarak. Bu durumda,
Pixel Art CHIEF'in Hizmetleri kullanımınızı kullanım anından itibaren Şartların kabulü olarak varsayacağını anlamakta ve kabul etmektesiniz.
2.3. Eğer (a)
Pixel Art CHIEF ile bağlayıcılığı olan bir sözleşme yapmak için gerekli hukuki yaşta değilseniz, veya (b) Türkiye Anayasa Kanunları veya ikamet ettiğiniz ülke veya Hizmetleri kullandığınız ülke de dahil olmak üzere diğer ülkelerin kanunları uyarınca hizmetleri almaktan men edilmişseniz, hizmetleri kullanamaz ve şartları kabul edemezsiniz.
2.4. Devam etmeden önce, Genel Şartların yerel kopyasını kendi kayıtlarınız için basmalı ve saklamalısınız.

3. Şartların Dili
3.1. Pixel Art CHIEF tarafından size şartların Türkçe metninin tercümesi sunuldu ise, tercümenin sadece size kolaylık olması açısından temin edildiğini ve Pixel Art CHIEF ile aranızdaki ilişkinin Şartların Türkçe metnine tabi olduğunu kabul etmektesiniz.
3.2. Şartların Türkçe metni ile tercüme arasında herhangi bir uyuşmazlık olması halinde Türkçe metin önceliklidir.


4. Pixel Art CHIEF Tarafından Hizmetlerin Verilmesi
4.1. Pixel Art CHIEF'in İştirak ve Bağlı Kuruluşların size Hizmetleri vermeye yetkili olduklarını onaylamakta ve kabul etmektesiniz.
4.2. kullanıcılarına mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenilemektedir. Pixel Art CHIEF'in size verdiği Hizmetlerin şekil ve içerik itibariyle zaman zaman size önceden bildirilmeksizin değişebileceğini onaylamakta ve kabul etmektesiniz.
4.3. Sürekli yenilenme kapsamında,
Pixel Art CHIEF'in genellikle sadece kendi takdiri ile ve önceden bildiride bulunmaksızın size veya genel olarak kullanıcılara Hizmetleri (veya Hizmetlerin kapsamındaki herhangi bir özelliği) vermeyi durdurabileceğini (kesin veya geçici olarak) onaylamakta ve kabul etmektesiniz. Siz de Hizmetleri kullanmayı her an bırakabilirsiniz. Hizmetleri kullanmayı bıraktığınızda Pixel Art CHIEF 'u özel olarak bilgilendirmek zorunda değilsiniz.
4.4. Eğer
Pixel Art CHIEF sizin hesabınıza erişiminizi engeller ise, Hizmetlere, hesap detaylarınıza veya hesabınızda yer alan herhangi bir dosya veya diğer içeriğe erişmekten alıkoyulabileceğinizi onaylamakta ve kabul etmektesiniz.
4.5. Henüz
Pixel Art CHIEF tarafından Hizmetler aracılığı ile gönderebileceğiniz veya alabileceğiniz iletilere veya herhangi bir Hizmetin verilmesinde kullanılan saklama alanına ilişkin hiç bir üst sınır getirilmemiş olmasına rağmen, bu tip üst sınırların Pixel Art CHIEF tarafında kendi takdiri ile her an getirilebileceğini onaylamakta ve kabul etmektesiniz.

5. Sizin Tarafınızdan Hizmetlerin Kullanılması
5.1. Bazı Hizmetlere erişmek için kayıt işlemleri veya Hizmetleri sürekli kullanımınız kapsamında kendiniz ile ilgili bazı bilgileri (kimlik veya iletişim detayları gibi) vermek zorunda kalabilirsiniz.
Pixel Art CHIEF'a verdiğiniz kayıt bilgilerinin her zaman tam, doğru ve güncel olacağını kabul etmektesiniz.
5.2. Hizmetleri sadece (a) Şartlar ve (b) ilgili yargı alanlarında uygulanan kanun, yönetmelik veya genelde benimsenmiş uygulamalar veya kuralların (Türkiye ve Türkiyeden veya diğer ilgili ülkelere ve ülkelerden veri ve yazılım ihracatına ilişkin tüm kanunlar da dahil olmak üzere) izin verdiği amaçlar için kullanmayı kabul etmektesiniz.

5.3. Pixel Art CHIEF ile aranızdaki ayrı bir sözleşme ile özellikle izin verilmedikçe Hizmetlere Pixel Art CHIEF tarafından sunulan arabirim haricinde hiçbir şekilde erişmemeyi (veya erişmeye teşebbüs etmemeyi) kabul etmektesiniz.
5.4. Hizmetlere (veya Hizmetlere bağlı olan sunucu ve ağlara) müdahale edecek veya bunları bozacak herhangi bir faaliyet ile iştigal etmemeyi kabul etmektesiniz.

5.5. Pixel Art CHIEF ile aranızdaki ayrı bir sözleşme ile özellikle izin verilmedikçe, Hizmetleri hiçbir amaç için çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, ticaretini yapmamayı ve yeniden satmamayı kabul etmektesiniz.
5.6. Şartlar kapsamındaki sorumluluklarınızın ihlalinden ve bunun doğurduğu sonuçlardan
(Pixel Art CHIEF'in maruz kalacağı kayıp ve zarar da dahil olmak üzere) münhasıran sorumlu olduğunuzu (ve ihlallere ilişkin olarak Pixel Art CHIEF'in ne size ne de üçüncü şahıslara sorumlu olmadığını) kabul etmektesiniz.

6. Şifre ve Hesap Güvenliğiniz
6.1. Hizmetlere erişimde kullandığınız tüm hesaplarla ilişkili şifrelerinizin gizliliğinin korunmasının sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmekte ve anlamaktasınız.

6.2. Dolayısıyla, hesabınız altında gerçekleşen tüm hareketler için Pixel Art CHIEF'a karşı münhasıran sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz.
6.3. Şifrenizin veya hesabınızın izinsiz kullanıldığını fark ettiğiniz anda derhal Pixel Art CHIEF'a haber vereceğinizi kabul etmektesiniz.

7. Kişisel Gizlilik ve Kişisel Bilgileriniz

7.1. Pixel Art CHIEF'in veri korumaya ilişkin uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi için lütfen adresimizden Pixel Art CHIEF'in gizlilik politikasını okuyunuz. İşbu politika Pixel Art CHIEF'in Hizmetleri kullandığınızda sizin kişisel bilgilerinizi ve kişisel gizliliğinizi nasıl koruduğunu açıklamaktadır.
7.2. Verilerinizin
Pixel Art CHIEF'in kişisel gizlilik politikasına uygun bir biçimde kullanılmasını kabul etmektesiniz.

8. Hizmetlerdeki İçerik
8.1. Hizmetlerin kapsamında veya Hizmetleri kullanımınız yoluyla eriştiğiniz tüm bilgilerin (veri dosyaları, yazılı metinler, bilgisayar yazılımı, müzik, ses dosyaları ve diğer sesler, fotoğraflar, videolar veya diğer görüntüler gibi) bu gibi içeriğin kaynağı olan şahsın sorumluluğunda olduğunu anlamaktasınız. Bu tip bilgiler aşağıda "İçerik" olarak anılmaktadır.
8.2. Bilmelisiniz ki Hizmetlerin bir parçası olarak size sunulan İçerik, Hizmetlerdeki reklamlar ve Hizmetler kapsamında sponsor reklamlarındaki İçerik de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, işbu İçeriği
Pixel Art CHIEF 'u sunan sponsorlar veya reklamcılara (veya onların adına diğer şahıs veya şirketlere) ait olan fikri mülkiyet hakları ile korunuyor olabilir. Ayrı bir sözleşme ile Pixel Art CHIEF veya İçeriğin sahipleri tarafından özel olarak izin verilmedikçe İçeriği (tümü veya bir kısmını) değiştiremezsiniz, kiraya veremezsiniz, kiralayamazsınız, ödünç veremezsiniz, satamazsınız, dağıtamazsınız veya işbu İçerikten eser türetemezsiniz.
8.3. Pixel Art CHIEF herhangi bir Hizmete ilişkin İçeriği ön-elemeye tutma, inceleme, İçeriğe dikkat çekme, eleme, değiştirme, geri çevirme veya herhangi bir Hizmet kapsamından çıkarma haklarını saklı tutmaktadır (ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır). Bazı Hizmetler kapsamında Pixel Art CHIEF size müstehcen içeriği elemek için araçlar sunabilir. İşbu araçlara SafeSearch tercih ayarları da dahildir. Ayrıca, sakıncalı bulduğunuz içeriğe erişimi sınırlandırmak için ticari yazılım ve hizmetler de mevcuttur.
8.4. Hizmetleri kullanırken kırıcı, uygunsuz veya sakıncalı olduğunu düşündüğünüz İçeriğe maruz kalmanızım mümkün olduğunu anlıyorsunuz ve bu anlamda da
Pixel Art CHIEF Hizmetlerini kullanmanın riskini üstlenmektesiniz.
8.5. Hizmetleri kullanırken yarattığınız, ilettiğiniz veya teşhir ettiğiniz her türlü İçerikten ve bu fiillerinizin sonuçlarından
(Pixel Art CHIEF'in maruz kaldığı kayıp ve zarar da dahil olmak üzere) münhasıran sorumlu olduğunuzu (ve Pixel Art CHIEF'in ne size ne de üçüncü şahıslara karşı sorumlu olmadığını) kabul etmektesiniz.

9. Mülkiyet Hakları

9.1. Pixel Art CHIEF'in lisansörlerinin) Hizmetler üzerindeki tüm hukuki haklara, kanuni mülkiyete ve kazanca, Hizmetler kapsamında varolan tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere (işbu hakların kayıtlı olup olmadıklarına ve dünyanın neresinde varolduklarına bağlı olmaksızın), sahip olduğunu onaylamakta ve kabul etmektesiniz. Ayrıca, Hizmetlerin Pixel Art CHIEF tarafından gizli olarak belirlenmiş bazı bilgileri içerebileceğini ve sizin işbu bilgileri Pixel Art CHIEF'in yazılı ön izni olmadan açıklayamayacağınızı da onaylamaktasınız.
9.2. Pixel Art CHIEF ile aksine bir anlaşmaya varmadıkça, işbu Şartlardaki hiçbir hüküm size Pixel Art CHIEF'in ticari unvanını, ticari markasını, hizmet markasını, logosunu, alan adını ve diğer belirleyici marka özelliklerini kullanma hakkını vermemektedir.
9.3. Pixel Art CHIEF ile yapılan ayrı yazılı bir sözleşme ile işbu marka özelliklerinden herhangi birini kullanmaya açıkça hak kazandığınız takdirde, kullanımınızın işbu sözleşmenin hükümlerine, Şartların ilgili hükümlerine ve Pixel Art CHIEF'in marka özelliklerinin kullanımına ilişkin zaman zaman yenilenen kurallarına uygun olması gerektiğini kabul etmektesiniz
9.4. 11. Bölüm'de belirtilen sınırlı lisans haricinde,
Pixel Art CHIEF işbu Şartlar uyarınca sizden (veya lisansörünüzden) Hizmetler kapsamında veya aracılığı ile sunduğunuz, gönderdiğiniz, ilettiğiniz veya teşhir ettiğiniz İçerik üzerinden fikri mülkiyet hakları (kayıtlı olup olmadıklarına ve dünyanın neresinde varolduklarına bağlı kalmaksızın) da dahil olmak üzere hiçbir hak, kanuni mülkiyet, veya kazanç temin etmediğini onaylamakta ve kabul etmektedir. Pixel Art CHIEFile yazılı olarak aksine anlaşmaya varmadıkça, işbu hakları korumaktan ve kullanmaktan sorumlu olduğunuzu ve Pixel Art CHIEF'in bu hususta size karşı hiçbir yükümlülüğü olmadığını kabul etmektesiniz.
9.5. Hizmetlerin kapsamına ilave veya dahil edilen hiçbir mülkiyet hakkı ilanlarını (telif hakları ve markalara ilişkin ilanlar da dahil olmak üzere) kaldırmayacağınızı, gizlemeyeceğinizi veya değiştirmeyeceğinizi kabul etmektesiniz.

9.6. Pixel Art CHIEF tarafından yazılı olarak açıkça yetkilendirilmedikçe, Hizmetleri kullanırken diğer şirket ve organizasyonların ticari markalarını, hizmet markalarını, ticari unvanlarını ve logolarını işbu markaların, unvanların veya logoların sahipleri veya yetkili kullanıcıları hakkında herhangi bir karışıklık yaratmaya meyilli veya niyetli bir biçimde kullanmamayı kabul etmektesiniz.


10. Pixel Art CHIEF Lisansı

10.1. Pixel Art CHIEF Hizmetlerinin bir parçası olarak sunduğu yazılımı (aşağıda "Içerigimiz" olarak anılacaktır) kullanmanız için size şahsi, dünyanın her yerinde geçerli olan, telif ücreti olmayan, devredilemeyen ve münhasır olmayan bir lisans vermektedir. İşbu lisansın tek amacı Pixel Art CHIEF tarafından sunulan Hizmetleri Şartlarda öngörüldüğü şekilde kullanmanızı ve bu Hizmetlerden yararlanmanızı sağlamaktır.
10.2. Kanunen açıkça izin verilmedikçe veya zorunlu kılınmadıkça veya
Pixel Art CHIEF tarafından yazılı özel izin verilmedikçe kopyalayamazsınız, değiştiremezsiniz, işbu Yazılımdan yeni eserler türetemezsiniz. (üçüncü bir şahsın da bunları gerçekleştirmesine izin veremezsiniz).
10.3. Pixel Art CHIEF size yazılı özel izin vermedikçe, Yazılımı kullanım haklarınızı devredemezsiniz (veya işbu haklara ilişkin alt-lisans veremezsiniz), işbu haklar üzerinden teminat hakkı veremezsiniz veya işbu hakların herhangi bir bölümünü başka herhangi bir şekilde transfer edemezsiniz.

11. İçerik Lisansı
11.1. Hizmetlere veya Hizmetler aracılığı ile sunduğunuz, gönderdiğiniz veya teşhir ettiğiniz İçerik üzerindeki telif haklarınızı ve zaten sahip olduğunuz diğer hakları elinizde tutmaktasınız. İçeriği sunmak, göndermek veya teşhir etmek ile Pixel Art CHIEF'a Hizmetlere veya Hizmetler aracılığı ile sunduğunuz, gönderdiğiniz veya teşhir ettiğiniz her türlü İçeriği çoğaltmak, uyarlamak, değiştirmek, tercüme etmek, yayımlamak, halk önünde icra etmek ve teşhir etmek ve dağıtmak için daimi, geri alınamayan, dünyanın her yerinde geçerli olan, telif ücreti olmayan ve münhasır olmayan bir lisans vermektesiniz. İşbu lisansın tek amacı Pixel Art CHIEF'in Hizmetleri teşhir etmesini, dağıtmasını ve teşvik etmesini sağlamaktır ve bazı Hizmetler için ilgili Ek Şartlarda belirtildiği şekillerde iptal edilebilir.
11.2. İşbu lisansın
Pixel Art CHIEF'a işbu İçeriği müşterek hizmetler için ilişkili olduğu diğer şirket, organizasyon ve şahıslara açma ve işbu İçeriği işbu hizmetlerin verilmesine ilişkin olarak kullanma hakkını verdiğini kabul etmektesiniz.
11.3. Hizmetleri kullanıcılarımıza sunmak için gerekli teknik adımları atarken,
Pixel Art CHIEF'in İçeriğinizi farklı halka açık ağlar üzerinden ve faklı medyalarda iletebileceğini veya dağıtabileceğini; ve (b) İçeriğinizi bağlı ağlar, araçlar, hizmetler veya medyaların teknik gerekliliklerine uydurmak ve uyarlamak için İçeriğinizde gerekli olan değişiklikleri yapabileceğini anlamaktasınız. İşbu lisansın Pixel Art CHIEF'a bu fiiller için izin verdiğini kabul etmektesiniz.
11.4. Yukarıdaki lisansı
Pixel Art CHIEF'a vermek için gereken tüm haklara, güce ve yetkiye sahip olduğunuzu teyit etmekte ve garanti etmektesiniz.

12. %100 Güvenilirlik İlkemiz
12.1. Pixel Art CHIEF olarak, Ürünlerimizde sorun olmayacağını ve olduğu takdirde sorunun giderileceğini garanti etmekteyiz. Referanslarımız'ı inceleyebilir, sonuçların ne kalitede olacağını tahmin edebilirsiniz.

13. Pixel Art CHIEF ile İlişkinizin Sonlandırılması
13.1. Aşağıda belirtildiği gibi siz veya
Pixel Art CHIEF tarafından sonlandırılmadıkça Şartlar uygulanacaktır.
13.2. Pixel Art CHIEF ile aranızdaki hukuki sözleşmeyi (a) Pixel Art CHIEF'a sonlandırdığınızı bildirerek ve (b) Pixel Art CHIEF'in size kapatma seçeneği verdiği Hizmetlerde hesaplarınız varsa, bu hesapları kapatarak sonlandırabilirsiniz. Bildiriniz yazılı olarak Pixel Art CHIEF'in işbu Şartların başında belirtilen adresine gönderilmelidir.
13.3. Pixel Art CHIEF aşağıdaki hallerde sizinle olan hukuki sözleşmesini sonlandırabilir:
(A) Şartların herhangi bir hükmünü ihlal ettiğiniz hallerde (veya Şartların hükümlerine uymaya niyetli olmadığınızı veya uyma imkanınızın olmadığını açıkça gösteren bir şekilde hareket ettiğiniz hallerde); veya

(B) Pixel Art CHIEF'in kanunen zorunlu olduğu hallerde (örneğin size Hizmetlerin verilmesi hukuka aykırı ise veya hukuka aykırı hale gelmiş ise); veya
(C) Pixel Art CHIEF'in size verdiği Hizmetlerdeki ortağının Pixel Art CHIEF ile olan ilişkisini sonlandırdığı veya size Hizmetleri vermeyi kestiği hallerde; veya
(D) Pixel Art CHIEF'in ikamet ettiğiniz veya Hizmetleri kullandığınız ülkeye Hizmetleri vermeyi kesmek üzere olduğu hallerde; veya
(E) Pixel Art CHIEF tarafından size Hizmetlerin verilmesinin Pixel Art CHIEF için ticari bakımdan uygun olmadığı hallerde.
13.4. Bu bölüm
Pixel Art CHIEF'in Hizmetlerin verilmesine ilişkin 4. Bölüm'de belirtilen haklarını etkilememektedir.
13.5. İşbu Şartlar sona erdiğinde sizin ve
Pixel Art CHIEF'in yararlandığı veya maruz kaldığı (veya Şartların yürürlükte olduğu dönem boyunca tahakkuk etmiş olan) veya sınırsız bir süre devam edeceği açıkça belirtilmiş olan tüm hukuki haklar, sorumluluklar ve yükümlülükler işbu sona ermeden etkilenmeyecek ve paragraf 20.7'nin hükümleri işbu haklara, sorumluluklara ve yükümlülüklere sınırsız bir süre uygulanmaya devam edecektir.

14. Hizmetlere İlişkin Garanti Verilmemektedir
14.1. Hizmetler "olduğu gibi" verilmektedir ve
Pixel Art CHIEF , Pixel Art CHIEF'in İştirak ve Bağlı Kuruluşları ve lisansörleri işbu Hizmetlere ilişkin hiçbir garanti vermemektedir.
14.2. Pixel Art CHIEF, Pixel Art CHIEF'in İştirakleri ve Bağlı Kuruluşları ve lisansörleri özellikle aşağıdakileri beyan ve garanti etmemektedir:
(A) Hizmetlerin beklentilerinizi karşılayacağını, sadece teslimat
(B) Hizmetleri kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli olacağını,
(C) Hizmetleri kullanımınız yoluyla elde ettiğiniz bilgilerin tam ve güvenilir olacağını,
(D) Hizmetlerin bir parçası olarak size sunulan
Içerigin işlem ve işlevliği ile ilgili kusurların düzeltileceği.
14.3. Hizmetlere Şartlarda açıkça belirtilenler haricinde hiçbir koşul, garanti veya şart (yeterli kalite, amaca uygunluk veya tarife uygunluk gibi zımni şartlar da dahil olmak üzere) uygulanmayacaktır.
14.4. Şartlardaki hiçbir hüküm tüketici olarak sahip olduğunuz ve değiştirmek veya feragat etmek için sözleşme yapamayacağınız haklarınızı etkilememektedir.

15. Sorumluluğun Sınırlanması
15.1. Şartlardaki hiçbir hüküm
Pixel Art CHIEF'in yürürlükteki kanun ile hukuken hariç tutulamayan veya sınırlanamayan zararlara ilişkin yükümlülüklerini ortadan kaldırmamakta ve sınırlamamaktadır.
15.2. Yukarıdaki 15.1. paragraftaki genel hükme tabi olmak suretiyle,
Pixel Art CHIEF , Pixel Art CHIEF'in İştirak ve Bağlı Kuruluşları ve lisansörleri aşağıdakilere ilişkin olarak size karşı yükümlü olmayacaklardır:
(A) maruz kaldığınız doğrudan veya dolaylı zararlar. Bu zararlara uğradığınız kazanç kaybı (doğrudan veya dolaylı olmasından bağımsız olarak), peştemaliye veya iş dünyasında itibar kaybı veya veri kaybı da dahildir.
(B) Aşağıdakiler sonucunda maruz kaldığınız kayıp ve zararlar:
(i) Reklamların tam, doğru olduğuna veya varlığına olan güveniniz veya reklamcı veya sponsorlar ile aranızdaki herhangi bir ilişki veya işlem;

(ii) Pixel Art CHIEF'in Hizmetlerde yapacağı herhangi bir değişiklik veya Hizmetlerin (veya Hizmetlerin herhangi bir özelliğinin) verilmesinde herhangi kesin veya geçici bir durdurma;
(iii) Hizmetleri kullanımınız sonucu veya aracılığı ile korunan veya iletilen verilerin silinmesi, bozulması veya saklanamaması;

(iv) Pixel Art CHIEF'a doğru hesap bilgilerini vermemeniz;
(v) Şifrenizi veya hesap detaylarınızı güvenli ve gizli tutamamanız.


15.3.
Pixel Art CHIEF'in yükümlülüklerine getirilen yukarıda paragraf 15.2'de belirtilen sınırlamalar Pixel Art CHIEF'in bahsi geçen zararların doğma olasılığından haberdar edilmiş olması veya bu olasılığın farkında olması gerektiğinden bağımsız olarak uygulanacaktır.

16. Telif Hakları ve Ticari Marka Politikası
16.1. Uluslararası fikri mülkiyet hukukuna uyan ihlal edildikleri iddia edilen telif haklarına ilişkin ihbarlara karşılık vermek ve birden fazla defa ihlal edenlerin hesaplarını iptal etmek
Pixel Art CHIEF'in politikasıdır.
16.2. Pixel Art CHIEF'in reklamcılık konusunda telif haklarına ilişkin şikayetler ile ilgili belirli bir prosedürü bulunmaktadır.
16.3. Pixel Art CHIEF'in görsellerinde üzerine imza veya marka atma unsuru sabittir. Fakat eserlerimizin arka taraflarında kesinlikle kaşemiz ve/veya imzamız bulunmaktadır. Aksi taktirde herhangi bir çalışma yapılmayacağını şartlarımızda bildirmekteyiz.

17. Reklamlar
17.1. Bazı Hizmetler reklam gelirleri ile desteklenmektedir ve işbu Hizmetlerde reklam ve promosyonlara yer verilebilir. Bu reklamlar Hizmetlerde yer alan bilginin içeriğini, Hizmetler aracılığı ile sorulan soruları ve diğer bilgileri hedefleyebilir.

17.2. Pixel Art CHIEF tarafından Hizmetlerde yapılan reklamın anlayışı, tarzı ve kapsamı size belirli bir bildiri yapılmadan değiştirilebilir.
17.3. Hizmetlerin
Pixel Art CHIEF tarafından sizin erişiminize ve kullanımınıza sunulmasının karşılığı olarak, Pixel Art CHIEF'in Hizmetlere bu tip reklamlar koyabileceğini kabul etmektesiniz.

18. Diğer İçerikler
18.1. Hizmetler başka web sitelerine, içeriklere ya da kaynaklara bağlantılar verebilir.
Pixel Art CHIEF'in, Pixel Art CHIEF  dışındaki şirket veya şahıslarca sunulan web siteleri ya da kaynaklar üzerinde kontrolü olmayabilir.
18.2. Pixel Art CHIEF'in bu tip harici siteler ya da kaynakların kullanılırlıklarından sorumlu olmadığını ve bu tip web siteleri ya da kaynaklarda bulunan herhangi bir reklamı, ürünü veya diğer maddeleri onaylamadığını kabul etmektesiniz.
18.3. Bu harici sitelerin veya kaynakların varlığından ya da bu web siteleri veya kaynaklarda bulunan veya bu web siteleri ve kaynaklardan erişilebilen her türlü reklam, ürün veya diğer malzemenin bütünlüğüne, doğruluğuna ve mevcudiyetine duyacağınız güvenden dolayı maruz kalacağınız her türlü kayıp veya zarardan
Pixel Art CHIEF'in sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.

19. Şartların Değiştirilmesi

19.1. Pixel Art CHIEF zaman zaman Genel Şartlarda ya da Ek Şartlarda değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler yapıldığında, yeni İlave Şartlar da değişikliklerden etkilenen Hizmetlerin içinde ya da onlarla birlikte sunulacaktır.
19.2. Eğer Hizmetleri Genel Şartlar veya Ek Şartların değiştiği tarihten sonra kullanırsanız,
Pixel Art CHIEF , sizin bu kullanımınızı yenilenen Genel Şartların veya Ek Şartların kabülu olarak değerlendireceğini anlamakta ve kabul etmektesiniz.

20. Genel Hukuki Şartlar
20.1. Bazen Hizmetleri kullandığınızda (bu Hizmetlerin bir sonucu olarak ya da bu Hizmetler sayesinde), başka bir şahıs ya da şirket tarafından sunulan bir hizmeti kullanabilir veya bir yazılımı indirebilir ya da ürünleri satın alabilirsiniz. Sizin bu diğer hizmetleri, yazılımı veya ürünleri kullanımınız sizinle ilgili şahısi ya da şirket arasındaki farklı şartlara tabi olacaktır. Bu durumda, Şartlar sizin bu diğer şirket ya da şahıslarla olan hukuki ilişkinizi etkilemeyecektir.
20.2. Şartlar sizinle
Pixel Art CHIEF arasındaki hukuki anlaşmanın tamamını teşkil etmektedir ve sizin Hizmetleri kullanımınızı düzenlemektedir (Pixel Art CHIEF'insize ayrı bir yazılı sözleşme altında sunacağı hizmetler hariç olmak üzere) ve Hizmetlere ilişkin sizinle Pixel Art CHIEF arasında daha öndecen varolan her türlü anlaşmanın bütünüyle yerine geçmektedir.
20.3. Pixel Art CHIEF'in elektronik posta, normal posta ya da Hizmetlerle ilgili ilanlarla size Şartlara ilişkin değişiklikleri içeren bildiriler yollayabileceğini kabul etmektesiniz.
20.4. Pixel Art CHIEF'in Şartlarda (ya da uygulanacak herhangi bir hukukta Pixel Art CHIEF lehine olan) yer alan herhangi bir hukuki hakkı ya da çareyi yürürlüğe koymaması ya da uygulamamasının Pixel Art CHIEF'in haklarından resmen feragat ettiği anlamına gelmeyeceğini ve bu hakların veya çarelerin Pixel Art CHIEF için geçerli olmaya devam edeceğini kabul etmektesiniz.
20.5. Bu konuda karar vermeye yetkili olan herhangi bir mahkeme, Şartlardaki hükümlerden herhangi birinin geçersiz olduğuna karar verirse, işbu hüküm Şartlardaki diğer hükümleri etkilemeden Şartlardan çıkartılacaktır. Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte ve icra edilebilir olmaya devam edecektir.

20.6. Pixel Art CHIEF'in ana şirket olduğu şirketler grubu üyelerinin Şartlardan faydalanan üçüncü kişiler olduklarını kabul etmektesiniz. İşbu şirketler Şartların kendilerine çıkar sağlayan (ya da kendi lehlerine olan) her türlü hükmünü doğrudan icra etmeye ve bunlara dayanmaya yetkilidir. Bunun dışında, hiçbir şahıs ya da şirket Şartlara lehdar olmayacaktır.
20.7. Pixel Art CHIEF olarak, web sitemizin 3. kişilerce kopyalanıp ve taklit edildiğini gördük. Pixel Art CHIEF adresi üzerindeki bilgiler tamamen Pixel Art CHIEF'a ait olup herhangi bir biçimde 3. kişilerce izinsiz kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz bu konudaki hassasiyetimizi bildirmek isteriz. Aksi taktirde, Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Hukukuna tabidir. Siz ve Pixel Art CHIEF, şartlar'dan doğacak her türlü hukuki meselenin çözümüne ilişkin olarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabi olmayi kabul etmektesiniz. Bununla birlikte, Pixel Art CHIEF'in başka ülke mahkemelerine de ihtiyari tedbirler (ya da benzer acil hukuki çareler) için başvurabileceğini kabul etmektesiniz.

Teşekkür Ederiz
Pixel Art CHIEF

  

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved