HİZMET SÖZLEŞMESİ

Pixel Art CHIEF...
Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemiz...

  Sözleşme Anlayışımız...?  

  Pixel Art CHIEF Hizmet Sözleşmemizde bulunan Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemizi aşağıdaki linklerden okuyabilir. Hakkımızda bilgiye sahip olabilirsiniz.  
 

 Sözleşmeler


Hizmet Şartları


Gizlilik Politikası


Güvenilirlik


Felsefemiz
   
GÜVENİLİRLİK SÖZLEŞMESİ İÇERİKLERİ  


Pixel Art CHIEF Güvenilirlik Sözleşmesi
Güncelleme tarihi: 25.08.2019

Pixel Art CHIEF güvenilirlik konusunda hassasiyetini devamlı ön planda tutmaktadır. Çünkü eğer bir iş yapacaksak karşılıklı güven gerekir. Güvenilirlik hizmette en ön planda olmalıdır

Pixel Art CHIEF olarak yapıtlarımızın arkasındayız. Hatalar herzaman olabilir neden olmasın fakat bunu en aza indirgemeye çalışmaktayız. Hatamız olduğu takdirde bunu çözmek için bütün yollarımızı yöntemlerimizi sunmaktan geri çekilmeyiz.

Pixel Art CHIEF'un Güvenilirlik Prensibi
1. Sadece Hizmet Veren Değil, Siz, Biz, Sanat Dünyası

Yapıtlarımızı yaparken bizimle irtibatta bulunduğunuzda ve karşılıklı alışveriş sırasında bize göre sadece iki kişi kazanmaz.
Siz kazançlı çıkacaksınız, biz emekçi olacağız ve sanat ve iş dünyasına katkı sağlayacaksınız. Her zaman bu ilkelerle devam ederiz yolumuza.


2. Hakkınız Bizde Kalmaz

Günümüzde internet üzerinden birçokşey güvenilmez olduğu için toplumumuz temkinli yaklaşıyor. Biz bu konuda size garanti veriyoruz. Hiç bir şekilde hakkınız bizde kalmaz bu konuda devamlı hassasiyet içerisinde olduğumuzu unutmayınız. Hiç bir şekilde mağdur durumda olmayacağınızı unutmayınız.

3. %100 Garanti
Pixel Art CHIEF olarak, hizmetlerimize garanti vermekteyiz. Söylenen veya yazılan dışında veya müşterisel bir sorun olmadığı sürece ürünümüzle ilgili her türlü sorununuzu biz üstlenmekteyiz... Çözümümüzden sonra yine hizmetimiz ile ilgili sorununuz devam ediyor ise, durumuna göre uygun çözüm varsa üretilir. Çözüm Pixel Art CHIEF'de değerlendirmeye alınır hizmet ile ilgili olarak durum değerlendirilir. Müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir.


4. Bize Güvenin
Pixel Art CHIEF olarak, yaptığımız çalışmalarımızı ve referans olarak belirttiğimiz müşteirlerimizi devamlı olarak göz önünde bulundurunuz. Müşterilerimizin memnuniyetini aldığımızı, ve sizinde memnun kalacağınızı garantiliyoruz. Güven konusunda sıkıntınız veya takıldığınız hiç birşey olmasın. Böyle durumalarda bizimle irtibatta olabileceğinizi unutmayınız.

Teşekkür Ederiz
Pixel Art CHIEF 

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved