HİZMET SÖZLEŞMESİ

Pixel Art CHIEF...
Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemiz...

  Sözleşme Anlayışımız...?  

  Pixel Art CHIEF Hizmet Sözleşmemizde bulunan Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemizi aşağıdaki linklerden okuyabilir. Hakkımızda bilgiye sahip olabilirsiniz.  
 

 Sözleşmeler


Hizmet Şartları


Gizlilik Politikası


Güvenilirlik


Felsefemiz
   
FELSEFEMİZ'İN İÇERİKLERİ  


Pixel Art CHIEF Felsefemiz İçeriği
Güncelleme tarihi: 25.08.2019


Pixel Art CHIEF Kurucusu Salih EFE, "Eğitim ve Hizmet Çalışmaları Herzaman En Önde İstikrar ile Yapılmalıdır" dedi. Eğitimlerimiz farklılıkları sebebi ile sizleri şaşırtabilir. Türkiye piyasasında iyi ve kalite hizmet olmaktadır.

Ancak, günümüzde bir program veya el yeteneği olan herkes Ressamım, Tasarımcıyım vs. diyerek çıkıyor yola. Yapıtlarımızı ve referanslarımızı görüyorsunuz, başımızdan atmak yada hemen bitsin gitsin gibi değil en kaliteyi vermek için zorlamaya devam ediyoruz. Daha fazla kalitenin üstesinden gelmek için hergün yaptığımız yapıtlardan yararlanıyoruz.

Geleceğe bakmaya devam ederken bu ana prensipler, yaptıklarımıza öncülük eder.

Pixel Art CHIEF'in Doğru Olduğunu Fark Ettiği On Şey

1. Yapıtlara ve Hizmete Odaklan, Gerisi Kendiliğinden Gelecektir.

Biz, en başından beri mümkün olan en iyi yapıt deneyimini sunmaya odaklandık. İster yeni bir teknik geliştirelim ister görünümünde bir değişiklik yapalım, kendi içimizde hedeflerimizden veya kar oranlarımızdan çok, nihai olarak size hizmet ettiğimizden emin olmak için büyük bir özen gösterdik. Yeni teknikler geliştirdiğimizde, hizmetimiz nasıl daha iyiye gider diye bekledik ve inandık.

2. Tek Bir İşi Gerçekten İyi Yapmak En İyisidir.

Bizler Eğitim veriyor Mimari Tasarımlar yapıyoruz. Özel olarak mimariye odaklanmış dünyanın en geniş sanat ve zanaat gruplarından biriyle, neyi iyi yaptığımızı ve daha iyi nasıl yapabileceğimizi biliyoruz. Zor sorunlar karşısında bitmek bilmeyen denemelerimiz sayesinde sorunsuz bir deneyim haline getirmiş olan bir hizmette sürekli olarak yenilikler sağlayabilmeyi başardık. Pixel Art CHIEF hizmetlerini geliştirme kararlılığımız, öğrendiklerimizi yepyeni ürünlere uygulamamıza yardımcı olmaktadır. İnsanların tasarım konusunda yaşamlarında sürekli olarak genişleyen isteklerine erişmelerine ve bu isteklerden daha da fazla faydalanmalarına yardımcı olmayı umuyoruz.

3. Özenli Çalışma, Pratikten Daha İyidir.

Emeğin değerli olduğunu, bu nedenle herhangi bir yapıt verirken söz konusu işi hemen yapalım bitsin diye değil, uğraşarak istediğinizi biliyor ve sizi memnun etmek için çalışıyoruz. Yapıtlarımızdan ve hizmet ortamımızın verimliliğini arttırarak, kendi rekorlarımızı pek çok kez kırdık. Bir yerlere gelmeyi başardık. Her şeyi daha da kaliteleştirmek için çalışmaya devam ediyoruz.

4. Hizmetlerimizdeki Özgürlük İşe Yarıyor.

Pixel Art CHIEF, yapıtlarımızda ve eğitimlerimizde özgürlüğümüzü farkedebilirsiniz. Tasarım işi, her yeni gün, başka bir yetenek noktası ve sayılacak başka bir deneyim olduğundan, bu yaklaşım da gerçekten gelişir. Aynı şekilde, yeniliğin birçok şahsın ortak çabasıyla gerçekleştiği İçerik geliştirmede de aktif rol almakyatız.

5. Bir Yapıta İhtiyaç Duymak İçin Beklemeniz Gerekmez.

Dünya giderek sanata ve sanatçıya daha çok önem vermeye devam ediyor. İnsanlar nerede olurlarsa olsunlar, ihtiyaç duydukları her isteğe erişmek istiyorlar. İnsanlara dünyanın her yerinde, sanatçıların yaptığı yapıtlar sunuyoruz. İstediğiniz çalışmaya derhal hizmet vermek için önclük ediyoruz. Bir yapıta ihtiyacınız varsa gerçekten istediğinizde sahip olabilirsiniz.

6. Kötülük yapmadan da para kazanabilirsiniz.

Sanat üzerinden sizlere verdiğimiz hizmet ile sizde sanattan karlı çıkabilirsiniz diye düşünüyoruz. Sanatı dünyaya yaymakta sizinde bir etkiniz olsun istiyorsanız, bizimle hem para kazanıp hepde birlikte adımlar atabiliriz.


7. Sanat Her Zaman Bulunmayı Bekler

Birçok sanatçı yapıtlarını gösterme çabasında olsada devamlı, bir şekilde sönüp kalmaktadır. Elinde olmayan sebeplerlede olsa sönmektedir. Fakat yaptığı sanat bir dokunuş olsa canlanacaktır. Her zaman hazırda bulunmayı bekler. Bir adım atsa diğer adım kendi gelecektir. Bunun için toplumda hep beraber olmamız şarttır. Sanatı bekletmeyelim...

8. Sanata ve Sanatçıya Duyulan İhtiyaç Tüm Sınırları Aşar.
İnsanlar hayatında değişik renk arar devamlı. Yeni bir koku, yeni bir tat, yeni bir görünüş yani devamlı yeni yeni yeni. Bizde sanata duyulan ihtiyaçları ele alıyor bu yönde ilerliyoruz. İnsanların ihtiyaçlarına devamlı bir adım atmaya devam ediyoruz. Dünyanın en uzak köşelerinde bile sunabildiğimiz hizmetlerin çeşitliliğini ve kalitesini, gönüllü çevirmenlerimiz sayesinde büyük ölçüde geliştirmeyi başardık.

9. Ciddiyet ve Samimiyet Elimizde
Kurucularımız Pixel Art CHIEF'de çalışmanın zor ancak mücadelenin de eğlenceli olduğu fikrinden yola çıkarak kurdu. Biz, doğru bir tasarım kültürü içerisinde büyük ve yaratıcı işlerin gerçekleşme olasılığının çok daha yüksek olduğuna inanıyoruz. Ekip başarıları ve bireysel başarılardan gelen gurur, genel başarımıza çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Her biri farklı alanlardan gelen sanata, hayata karşı yaratıcı yaklaşımları olan enerjik ve tutku dolu çalışanlarımıza çok güveniyoruz. Atmosferimiz sıradan olabilir, ancak bir kahve molası sırasında, yeni fikirler ortaya çıktığında bunlar paylaşılır, test edilir ve baş döndürücü bir hızla hayata geçirilir. Kimbilir belki de dünyanın kullanımına sunulmak üzere yepyeni bir projenin başlangıç noktasını bile oluşturabilir.

10. Harika yeterince iyi değildir.
Sanatımızda çok iyi olmayı, ulaşılacak son nokta olarak değil, bir başlangıç noktası olarak görürüz. Henüz erişmemizin mümkün olmadığı hedefler belirleriz çünkü bu hedeflere ulaşmak için çalışırken beklediğimizden daha ileriye gidebileceğimizi biliyoruz.
Tam olarak ne yaratacağınızı bilmiyor olsanız da, elinizden sanatı bırakmamanıza yardımcı oluyoruz. Henüz küresel kitlemiz tarafından dile getirilmemiş olan sanatları tahmin etmeye ve yeni standartları oluşturan sanat ve hizmetlerle bu gereksinimleri karşılamaya çalışıyoruz. İşte bizim peşinde olduğumuz, bu tür değişikliklerdir ve fark yaratabileceğimiz yeni sanatlar bulmaya her zaman devam ediyoruz. Sonuç olarak, var olanlardan duyduğumuz daimi tatminsizlik hissi, yaptığımız her işin ardındaki itici güç olarak karşımıza çıkar.

Teşekkür Ederiz
Pixel Art CHIEF

  

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved