HİZMET SÖZLEŞMESİ

Pixel Art CHIEF...
Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemiz...

  Sözleşme Anlayışımız...?  

  Pixel Art CHIEF Hizmet Sözleşmemizde bulunan Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Güvenilirlik ve Felsefemizi aşağıdaki linklerden okuyabilir. Hakkımızda bilgiye sahip olabilirsiniz.  
 

 Sözleşmeler


Hizmet Şartları


Gizlilik Politikası


Güvenilirlik


Felsefemiz
   
GİZLİLİK POLİTİKASI İÇERİKLERİ  


Pixel Art CHIEF Gizlilik Politikası
Güncelleme tarihi: 25.08.2019


Pixel Art CHIEF'de, gizliliğin önemli olduğuna inanırız. Bu Politika, Pixel Art CHIEF veya yan kuruluşları veya bağlı şirketler (topluca, Pixel Art CHIEF'in "hizmetleri") tarafından sunulan tüm ürünler, hizmetler, web siteleri için geçerlidir.
Pixel Art CHIEF, Uyarı, Seçim,İleriye Transfer, Güvenlik, Veri Bütünlüğü, Erişim ve Uygulama ile ilgili Türkiye gizlilik ilkelerine bağlıdır ve Türkiye Gizlilik Programına kayıtlıdır.
Bu Politika ile ilgili sorularınız varsa, lütfen bu web sitemiz aracılığıyla bize ulaşın

Topladığımız bilgiler ve onları nasıl kullandığımız:
Bir hesaba kayıt olmanızı veya bize kişisel bilgi sağlamanızı gerektirmeyen, Pixel Art CHIEF Mimari, Uygulama, Eğitim ve bilgisel çeşitli hizmetler sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizi sağlayabilmemiz için, aşağıdaki türlerde bilgi toplayabiliriz:

Sağladığınız bilgiler - Pixel Art CHIEF hesabı veya kayıt olunmasını gerektiren başka bir Pixel Art CHIEF hizmeti veya promosyonu için kayıt olduğunuzda, sizden kişisel bilgiler (adınız, e-posta adresiniz vs) isteriz. Size daha iyi bir deneyim sağlamak ve hizmetlerimizin kalitesini yükseltmek için, hesabınıza bağlı olarak gönderdiğiniz bilgileri diğer Pixel Art CHIEF hizmetlerinden veya üçüncü taraflardan aldığımız bilgilerle birleştirebiliriz. Belirli hizmetler için size bu tür bilgilerin birleştirilmesinden vazgeçme fırsatı sunabiliriz.

Kullanıcı iletişimleri - Pixel Art CHIEF'a e-posta veya başka tür iletişim öğeleri gönderdiğinizde, sorgularınızı yürütmek, isteklerinize yanıt vermek ve hizmetlerimizi geliştirmek için onları alıkoyabiliriz.

Bağlı Hizmetler - Hizmetlerimizden bazılarını başka web siteleriyle, Firmalarla, Kuruluşlarla bağlantılı olarak sunarız. Söz konusu sitelere sağladığınız kişisel bilgiler, hizmetin sunulması için Pixel Art CHIEF'e gönderilebilir. Bu türden bilgileri bu Politikaya uygun olarak kullanırız. Bağlı sitelerin farklı gizlilik uygulamaları olabileceğinden, onların gizlilik politikalarını okumanızı tavsiye ederiz.

Bağlantılar - Pixel Art CHIEF, kullanılıp kullanılmadıklarını izlememize olanak sağlayan bir formatta bağlantılar sunabilir. Bu bilgileri, web teknolojimizin, özelleştirilmiş içeriğimizin ve çizimlerimizin kalitesini yükseltmek için kullanırız.

Diğer siteler - Bu Gizlilik Politikası, Pixel Art CHIEF'in sahip olduğu ve işlettiği web siteleri, Kuruluşlar, Firmalar ve hizmetler için geçerlidir. çeşitli hizmetlerimiz yoluyla arama sonucu veya bağlantı olarak görüntülenen siteler üzerinde kontrolümüz yoktur.

Pixel Art CHIEF yalnızca, ilgili Gizlilik Politikası'nda ve/veya belirli hizmetlere ilişkin gizlilik uyarısında açıklanan amaçlarla kişisel bilgileri kullanır. Yukarıdakilere ek olarak, bu tür amaçlar aşağıdakileri içerir:

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi, özelleştirilmiş içerik ve reklamlar dahil, kullanıcılara sağlama;
Hizmetlerimizi devam ettirmek, korumak ve geliştirmek üzere denetim, araştırma ve analiz yapma;
Ağımızın teknik bakımdan çalışır durumda olmasını sağlama;

Yeni hizmetler geliştirme.

Kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili daha fazla bilgiyi, belirli hizmetlere ilişkin gizlilik uyarılarına bakarak öğrenebilirsiniz.

Pixel Art CHIEF, kişisel bilgileri, sunucularımızda işler. Kişisel bilgileri, kendi hizmetlerimizi sağlamak için kullanabiliriz. Bazı durumlarda, kişisel bilgileri reklam ortaklarımız gibi üçüncü taraflar adına ve onların talimatlarına uygun olarak kullanabiliriz.

Kişisel bilgiler için seçenekler
Kayıt olunmasını gerektiren belirli bir hizmet için kayıt olduğunuzda, sizden kişisel bilgilerinizi vermenizi isteriz. Bu bilgileri toplanma amaçlarından farklı bir biçimde kullanırsak, bu tür kullanımlardan önce sizden onayınızı isteriz.
Kişisel bilgileri bu Politikada ve/veya belirli hizmetlere ilişkin uyarılarda açıklananlardan başka amaçlarla kullanmayı önerirsek, size kişisel bilgilerinizin o diğer amaçlar için kullanılmamasını seçmeniz için etkili bir yol sunarız. önceden onayınızı almadan, bu Politikada ve/veya belirli hizmetlere ilişkin uyarılarda açıklananlardan başka amaçlar için hassas bilgiler toplamaz veya kullanmayız.
Kişisel bilgilerinizin hizmetlerimizden herhangi birine gönderilmesini reddedebilirsiniz ve o durumda Pixel Art CHIEF o hizmetleri size sağlamayabilir.

Bilgi paylaşımı
Pixel Art CHIEF, kişisel bilgileri Pixel Art CHIEF dışındaki şirketlerle veya bireylerle yalnızca aşağıdaki sınırlı koşullarda paylaşır:

Onayınızı almışsızdır. Herhangi bir hassas kişisel bilginin paylaşımı için onay verilmesini isteriz.

Bu tür bilgileri yan kuruluşlarımıza, bağlı şirketlere ve diğer güvenilen işletmelere veya kişilere, kişisel bilgileri bizim adımıza kullanmaları amacıyla sağlarız. Bu tarafların bu tür bilgileri talimatlarımıza dayalı ve bu Politikaya ve diğer tüm ilgili gizlilik ve güvenlik önlemlerine uygun olarak kullanmalarını isteriz.

Bu tür bilgilere erişimin, kullanılmalarının, korunmalarının ve açıklanmalarının (a) ilgili herhangi bir yasaya, yasal sürece veya dayatılabilir resmi isteklere uygun davranmak, (b) olası ihlallerin incelenmesi dahil olmak üzere ilgili Hizmet Şartları'na uymaya zorlamak, (c) sahtekarlık, güvenlik sorunları ve teknik sorunları engellemek ve başka şekillerde ele alınmalarını sağlamak veya (d) yasanın gerektirdiği veya izin verdiği durumlarda Pixel Art CHIEF'in, kullanıcılarının veya kamunun haklarına, mülkiyetlerine veya güvenliklerine gelebilecek zararlara karşı korumak için makul şekilde gerekli olduğuna inanıyoruz.

Pixel Art CHIEF'in malvarlığının bir bölümünün veya tümünün başka bir şirketle birleştirilmesi, başka bir şirket tarafından edinilmesi veya herhangi bir şekilde satın alınması yoluna giderse, kişisel bilgiler transfer edilmeden ve farklı bir gizlilik politikasına tabi hale gelmeden önce uyarıda bulunacağız.
Kişisel verilerin yönetimi veya kullanımıyla ilgili ek sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçin.

Bilgi güvenliği
Pixel Art CHIEF'e verdiğiniz bütün bilgiler gizlidir. Bu konuda hiç bir sıkıntı ve sorununuz olmayacağını garantiliyoruz. Müşterilerimizle ilgili her tür sorun ve sıkıntıda birebir ilgileneceğimizi bilmenizi isteriz.

Verileri yetkisiz erişime veya yetkisiz şekilde değiştirilmelerine, açıklanmalarına veya imha edilmelerine karşı korumak için uygun önlemleri alırız. Bu önlemler, verilerin toplanması, depolanması ve kullanılmasına ilişkin uygulamalarımızın ve güvenlik önlemlerimizin dahili olarak gözden geçirilmesini ve kişisel verileri depoladığımız sistemleri yetkisiz erişime karşı korumak için fiziksel güvenlik önlemlerini içerir.
Kişisel bilgilere erişimi, hizmetlerimizi işletmek, geliştirmek ve iyileştirmek için onları bilmeleri gereken Pixel Art CHIEF çalışanları, yüklenicileri ve aracılarıyla sınırlı tutarız. Bu bireyler gizliliği koruma yükümlülükleri altında çalışırlar ve bu yükümlülüklerine uymamaları durumunda, işlerine son verilmesi ve mahkemeye verilmeleri dahil olmak üzere, disiplin işlemine maruz kalabilirler.

Veri bütünlüğü
Pixel Art CHIEF kişisel bilgileri yalnızca toplanma amaçlarına ve bu Politikada veya belirli hizmetlere ilişkin ilgili gizlilik uyarılarına uygun olarak kullanır. Yalnızca hizmetlerimizi sağlamak veya geliştirmek için gerekli olan kişisel bilgileri topladığımızdan, depoladığımızdan ve kullandığımızdan emin olmak için, veri toplama, depolama ve kullanmaya ilişkin uygulamalarımızı gözden geçiririz. Kullandığımız kişisel bilgilerin doğru, tam ve geçerli olmasını sağlamak için makul adımları uygularız, ancak gerektiğinde kişisel bilgilerini güncellemeleri veya düzeltmeleri konusunda kullanıcılarımıza güvenmekteyiz.

Kişisel bilgilere erişim ve güncelleme
Pixel Art CHIEF hizmetlerini kullandığınızda, size kişisel bilgilerinize erişim sağlamak ve yanlış olmaları durumunda bu verileri düzeltmek veya yasalar veya işle ilgili meşru amaçlar korunmalarını gerektirmiyorsa isteğiniz üzerine onları silmek için tüm iyi niyetimizle çaba gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Bu tür istekleri yerine getirmeden önce tek tek kullanıcılardan kendilerini ve erişmek, düzeltmek veya silmek istedikleri bilgileri tanıtmalarını isteriz ve makul olmayan bir şekilde tekrarlanan veya sistematik bir şekilde yapılan, uygun olmayan teknik çabalar gösterilmesini gerektiren, başkalarının gizliliğini tehlikeye atan veya aşırı ölçüde uygulanabilir olmayan (örneğin, yedekleme kayıtlarında tutulan bilgilerle ilgili istekler) veya başka şekilde kendileri için erişimin gerekli olmadığı istekleri karşılamayı reddedebiliriz. Bilgiye erişim ve düzeltme olanağı sağladığımız herhangi bir durumda, bunun uygun olmayan bir çaba gerektirmemesi koşuluyla, bu hizmeti ücretsiz olarak gerçekleştiririz. Hizmetlerimizden bazılarının, kullanıcıların kişisel bilgilerine erişmek, onları düzeltmek veya silmek için uyguladıkları farklı prosedürler vardır.

Uygulama
Pixel Art CHIEF, bu Politikaya uygun davranıp davranmadığını düzenli olarak gözden geçirir. Bu Politika ile veya Pixel Art CHIEF'in kişisel bilgileri kullanma biçimiyle ilgili her türlü sorunuzu veya kaygınızı iletmek için lütfen bu web sitesi aracılığıyla bize ulaşın. Bu adrese gönderilen resmi yazılı şikayetler elimize ulaştığında, şikayette bulunan kullanıcıyla kaygılarıyla ilgili olarak temas kurmak Pixel Art CHIEFin politikasıdır. Kişisel verilerin transferiyle ilgili ve Pixel Art CHIEF ile bir birey arasında çözüme kavuşturulamayan şikayetlerin çözüme kavuşturulması için, yerel veri koruma yetkilileri dahil olmak üzere, düzenleme yapma konumundaki ilgili yetkililerle işbirliği yaparız.

Bu politikadaki değişiklikler

Bu Gizlilik Politikasının zaman içinde değişebileceğini lütfen unutmayın. Sizin açık onayınız olmadan bu Politika kapsamındaki haklarınızı azaltmayız ve yapılan bu tür değişikliklerin çoğunun önemsiz olmasını bekleriz. Her durumda, Politika ile ilgili her türlü değişikliği bu sayfada yayınlarız ve değişiklikler önemliyse daha belirgin bir uyarıda bulunuruz (belirli hizmetler için, Politika değişikliklerinin e-posta ile bildirilmesi dahil). Bu Politikanın her bir sürümü, sayfanın üst kısmında geçerlilik tarihiyle gösterilmektedir.
Bu Politika ile ilgili ek sorularınız veya kaygılarınız varsa, lütfen bu web sitesi aracılığıyla istediğiniz zaman bize ulaşın.

Teşekkür Ederiz
Pixel Art CHIEF

  

EK LİNKLERİMİZ...


 

 


Biz Kimiz?

 

Bizler Kim miyiz? Eğitimci, Felsefi Düşünür, Gerçekçi Takım, Bizler Sanatçıyız Yaratıcı Chief'leriz...

Devam...
Hizmet Sözlesmesi

 

Pixel Art CHIEF Hizmet Sözlesmemizde bulunan Hizmet Sartlari, Gizlilik Politikasi, Güvenilirlik ve Felsefemizi asagidaki linklerden okuyabilir. Hakkimizda bilgiye sahip olabilirsiniz.

Devam...


 


Art CHIEF Mimari


Art CHIEF olarak; proje gelistirme ve yönetme, modern yapilanma konusunda uluslararasi anlamda kurumsallasmis bir kurulus olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz...

Devam...


• İç Mimari Proje & Uygulamalar

• Mimari Proje & UygulamalarİletişimPixel Art CHIEF'e günün dilediğiniz zamanı mesaj veya e-Mail gönderebilir, mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz...

Karapınar Mah. 1172 Sk. No:8/A
Çankaya / ANKARA / TURKEY
+90 (537) 477 6 460
info@pixelartchief.com
pixelartchief.com


 

Designed By Elcesa © 2015 - All Right Reserved